«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Графік магнітних бурь на серпень: вчені назвали найстрашнішу дату

Серпень завершує літній сезон і може сильно зіпсувати відпочинок тим, хто планує відпустку на цей час. Однак, експерти стверджують, що магнітосфера буде сильно бушувати тільки один день, інша ж частина місяця буде більш-менш спокійною.

Докладний графік магнітних бур на серпень 2018 читайте в матеріалі Clutch.

У середині і в другій половині серпня всім метеозалежним доведеться поберегти себе. Фахівці попереджають, що збудженість магнітосфери може з легкістю збільшити свої обороти, а це значить, що мінливість прогнозів не виключається. Тим, хто відчуває голові болю від магнітних бур, потрібно буде вберегти себе. Прочитайте про те, коли магнітосфера буде особливо "збудженої" щоб не планувати відпустку на цей час.

Графік магнітних бур на серпень 2018

Початок місяця буде спокійним. Тесис магнітних бур слабкий, але навіть при легких коливаннях, залежні від сонячної активності люди будуть відчувати себе не дуже добре.

2, 3, 10, 14, 15 серпня пройдуть слабкі магнітні бурі. Особливо це відчують сердечники. Всі інші можуть відчути перепади настрою. Експерти рекомендують заздалегідь підготуватися до порушення магнітосфери, тримати в полі зору заспокійливі і серцеві медикаменти, а також обмежити себе від спілкування, що викликає негативні емоції.

12, 13, 16 серпня — слабкі магнітні бурі збільшать свою активність і піднімуться до межі збудження. У ці дні потрібно менше часу проводити під відкритим сонцем, попадання прямих сонячних променів в піковий період з 11.00 до 16.00, небезпечне для здоров'я. Також важливо пам'ятати, що літні люди потребують особливої уваги в ці дні. Їх не можна залишати одних і потрібно контролювати показники здоров'я, наприклад, вимірювати тиск.

17 серпня, за прогнозами Лабораторії рентгенівської астрономії Сонця, обіцяє бути гарячим для багатьох. Фізично здорова людина відчує лише перепадами настрою, а ось чутливим людям потрібно тримати руку на пульсі. Активність Сонця в цей день буде максимальною. Навіть техніка може виходити з ладу. Не виключені коливання збудливості магнітосфери 20 і 29 серпня.

Джерело

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі