«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Як спланувати подорож: лайфхак, про який мало хто знає

Літо - пора відпусток і яскравих вражень. Плануючи подорож, ми уявляємо її по-справжньому барвистою і незабутньою (в хорошому сенсі, певна річ). Але найголовніше - не хочеться потрапити в ситуацію "очікування/реальність". Ти ж знаєш, що кращі рішення - абсолютно спонтанні?

Вирішити поїхати в подорож з подругою під час розмови за філіжанкою кави - це так властиво дівчатам :) Але найчастіше ви розходитеся по домівках, домовившись обов'язково обговорити деталі, а плани залишаються планами. Було ж?

Тепер у тебе є можливість забронювати тур, як-то кажуть, не відходячи від каси, - за допомогою мобільного телефону або планшета. Вчора, 19 червня, відбулася презентація TripSee - нового українського онлайн-сервісу, який без переплат допоможе обрати оптимальний варіант відпочинку саме для тебе.

Як спланувати подорож: лайфхак, про який мало хто знає 

Сьогодні ми розповімо тобі, як TripSee може полегшити процес планування подорожі:

можливість придбати турпакети в режимі on-line без переплат за актуальними цінами туроператорів;

купувати тури можна з комп'ютера, смартфона або планшета, не виходячи з квартири, офісу чи бару;

можливість придбати путівки не через туристичні агентства, а безпосередньо у туроператорів, які сформували цей туристичний продукт; на TripSee, завдяки новітнім технологіям, розміщені тільки актуальні турпакети з актуальними цінами, які можна купити в реальному часі. Після бронювання туру кошти на банківській картці тільки блокуються, а вже після підтвердження туру туроператором - списуються з картки;

можливість в режимі on-line порівняти вартість того чи іншого готелю відразу в декількох туроператорів. Після підтвердження бронювання всі необхідні для подорожі документи будуть доступні в твоєму особистому кабінеті на сайті і відправлені на електронну поштову скриньку. щодня на ресурсі представлені "гарячі тури" і готелі зі спеціальними пропозиціями на відпочинок.Джерело

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі