«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Історія про лева, який з дитинства спить під улюбленою ковдрою, хоча давно виріс

Іноді здається, що дивовижні історії про порятунок тварин мають нескінченний потік.

Ось, наприклад, історія про лева, який досі спить під улюбленою ковдрою, хоча давно виріс, інформує Ukr.Media.

Його рятівники стверджують, що тварина досі не може заснути без ковдри. Коли в центрі з надання допомоги диким тваринам в Техасі побачили вперше лева на ім'я Ламберт, його зовнішність більше нагадувала цуценя, але ніяк не хижого звіра.

Як відзначають, одного разу його проти закону купила сім'я, яка в один момент просто відмовилася утримувати бідолаху, хоча той потребував допомоги.

Співробітники, які врятували йому життя, були безмежно щасливі.

Вони зазначають, що ці дивні люди придбали вихованця абсолютно незаконно. Це було зроблено тільки для того, щоб догодити дітям, які так сильно хотіли Сімбу із «Короля лева». Сім'я прийняла єдине рішення про те, що для них це не проблема. А коли зіткнулися з першими проблемами, було прийнято рішення віддати його. Звичайно, зоозахисники не були проти, тому що тварина жила в муках.

Його попередні власники відзначили, що лев Ламберт спав на дивані з дідусем, тому клітка здалася йому найстрашнішим покаранням.

До великого щастя, щоб зрозуміти, що потрібно леву, не пройшло багато часу. Йому в клітку одразу поклали ковдру, під якою незабаром він заснув, згорнувшись клубочком. З цього моменту у нього ніколи не забирають ковдру.

На даний момент вік Ламберта 2 роки. Донині ним опікується центр, тому що вижити в дикій природі йому вкрай складно.

Його умови проживання - це територія в 650 квадратних метрів. Йому достатньо місця для прогулянок і комфортних відчуттів. Є і крита зона, де можна сховатися від сонця та дощу. Крім того, лев обожнює грати в басейні.

І який би вік у нього не був, він спить під своєю улюбленою ковдрою.

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі