«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

“Хочете війни? Ви її отримаєте”- жорстке звернення МЗС Греції до Кремля

У МЗС Греції вельми прозоро натякнули Кремлю, що не потерплять втручання в свої внутрішні справи, а також хамської поведінки. Зовнішньополітичне відомство Греції виступило з жорсткою заявою на адресу Кремля, передає “Діалог.UA“.

Варто відзначити, що в останні місяці відносини Москви і Афін різко погіршились. Сталося це після того, як греки викрили російських дипломатів в спробі підкупу вищого духовенства країни. Росіяни гостро відреагували на таку ганьбу і застосували “дзеркальні” заходи – видворили кілька співробітників грецького дипвідомства. В Афінах ці дії терпіти не стали і виступили з досить недвозначною заявою. Так, греки нагадали, що у них в країні панує демократія і зажадали від росіян до себе поваги.

“Схоже, Росія не усвідомлює існування у Греції своїх національних інтересів”, – підкреслили греки, уточнивши, що РФ “вступила на слизьку доріжку”, коли почала співпрацювати у військовій сфері з Туреччиною, що окупувала частину Греції. У МЗС підкреслили, що “дзеркальні заходи” Кремля були абсолютним свавіллям.

Грецькі дипломати постраждали ні за що. Чого не скажеш про виселених дипломатів РФ, викритих у втручанні у внутрішні справи країни. Доведення їхньої вини були ретельно зібрані і задокументовані, зокрема їх активності в “Імператорському православному палестинському суспільстві”. Греки запевнили, що не потерплять спроб Кремля підкупити своїх чиновників, підірвавши їх зовнішню політику. Вони пообіцяли росіянам жорсткі заходи у відповідь.

Джерело

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі