«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Не давайте іншим змушувати вас почуватися винними

Ви - єдина людина, яка має право змусити себе почуватися винними, тому навчіться встановлювати межі з іншими людьми.

Якщо хтось змушує вас почуватися винними, стережіться! Ви можете мати справу з людиною, яка хоче маніпулювати вами заради власної вигоди.

Змусити когось почуватися винними – це один із найпростіших способів отримати щось натомість. Провина має величезну силу і може бути використана як заради, так і проти вас.

Почуття провини – це відчуття, яке змушує вас вірити, що ви зробили щось неправильне, що ви не пристосувалися до того, що очікується від вас, і вам потрібно якимось чином це виправити.

Іноді це принижує вас і змушує вас просити пробачення. В інших ситуаціях це змушує вас діяти таким чином, що приносить користь іншій людині. Але що раптом все це пастка?

Маніпуляція, яка змушує вас почуватися винними
маніпуляції змушують почуватися винними
Коли ви зіткнулися з маніпулятором, він може змусити вас почуватися винними в тому, що ви робите. Але, швидше за все, він не має вагомих причин, щоб змусити вас почуватися саме так.
Наприклад, маніпулятор у стосунках може змусити вас почуватися погано, коли ви проводите час зі своїми друзями.

Це дає йому змогу вас контролювати, а також ставиться до вас як до маріонетки.

Даючи іншій людині вами маніпулювати, ви можете почуватися погано, а коли це відбувається постійно, це може пошкодити вашу самооцінку.

Можливо, ви не хочете визнати, що інша людина – будь то партнер, член родини або друг – може змусити вас сумніватися в тому, що ви робите, що маєте право робити, або що вам подобається.

Якщо ви хочете зробити щось, а інші люди змушують вас погано почуватися, важливо подумати над тим, що вам слід визначитися з пріоритетами.

Пише - Моє здоров'я

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі