«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Нехай щастить: США влаштували росіянам особливий "безвіз"

Сполучені Штати Америки перестали видавати візи громадянам Російської Федерації. Про це повідомляє РИА Новости.

Як розповів генеральний консул РФ в Х'юстоні Олександр Писарєв Штати "фактично припинили" видавати візи росіянам, в тому числі в гуманітарних випадках.


Таким чином Писарєв прокоментував ситуацію із загибеллю громадянина Росії, який потонув під час відпочинку в штаті Юта.

"Зараз же за ним ось так не прилетиш — американці ж не дають візи"   зазначив генконсул.


сша
21 серпня Сполучені Штати розширили санкції проти Росії через її ворожого кібервтручання. Крім того, раніше 24 канал повідомляв, що США введуть нові санкції проти Кремля через отруєння у Великобританії колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля та його доньки Юлії. Перший етап нових американських санкцій проти Росії починається 22 серпня. Йдеться, насамперед, про введення обмежень на постачання до Росії продукції подвійного призначення.

Новий пакет санкцій Сполучених Штатів Америки проти Росії набув чинності 27 серпня. Зокрема, Держдеп перестане видавати ліцензії на експорт зброї та продукції подвійного призначення в Росію, за винятком експорту в космічній галузі та у сфері цивільної авіації. Москву позбавили будь-яких кредитів, кредитних гарантій та іншої фінансової підтримки з боку Америки. Росію позбавили будь-яких кредитів, кредитних гарантій або іншої фінансової допомоги будь-яких структур, які мають відношення до США.

У 2017 році новими санкціями президент США Дональд Трамп прирівняв Росію до Північної Кореї. За цей рік Америка обмежила видачу неміграциійних віз росіянам і внесла в санкційний список оборонні підприємства Новатор і Титан-Барикади.

Джерело

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі