«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Щасливчики-2018: кому із знаків Зодіаку посміхнеться удача

Липень 2018-ого року буде неоднозначним для більшості знаків зодіаку. Комусь він принесе радість у вигляді любовної перемоги (і при цьому відмовить у вирішенні кар'єрних питань), іншому - і зовсім нічого не дасть. Однак є кілька знаків, яким буквально посміхнеться удача - настільки ідеально в їх житті все співпаде.

Близнюки

Літні знаки мають невелику перевагу перед іншими представниками Зодіаку. Їх активна соціальна позиція часто знаходить статусне і грошове підтвердження. Незважаючи на всі астрологічні нюанси липня (а це два затемнення і ретроградний рух декількох планет), Близнюки отримають задоволення від життя. Їх устремління стануть притягати доленосні події, а найвідчайдушніші думки - поступово реалізовуватися. Саме тому представникам потужного знака слід бути обережними з внутрішнім голосом. Удача якраз таких і любить. Тому липень буде балувати Близнюків цікавими і довгоочікуваним подарунками.

Леви

Щоб Лев повірив в підтримку згори, його найбільша надія повинна справдитися. При цьому реалізація може носити випадковий характер, і статися не з волі Льва. Тільки подібний варіант розвитку подій здатний здивувати горду кішку. Якщо ж говорити про удачу, то Лев звик покладатися виключно на себе. Однак липень 2018 може переконати їх в цьому - надто багато збігів і неймовірних зустрічей передбачається ще в першій половині місяця. Невідомий спонсор запропонує інвестувати в бізнес Львів, а випадкове знайомство переросте в палку любов. За такий джек-пот дякувати слід тільки зіркам.

Терези

Осінній знак народжений у пору бабиного літа. Люди вже давно звикли до цього природного явища, проте завжди радіють, коли знову настає тепло. Однак на цей раз все має статися навпаки: жаркий липень порадує Терезів свіжістю відмінних новин. Непередбачувані події почнуть відбуватися в житті представників знаку із завидною регулярністю. Удача міцно візьметься за тих, хто ще на початку року мріяв про неможливе: виграші в лотерею, придбання розкішного будинку, народження близнюків, відкритті ризикованого бізнесу і т.д. Удача любить лише тих, хто безсоромно домагається її прихильності.

Кожен хоч іноді мріяв залишити слід в історії людства і змінити світ. На жаль, чи на щастя, не всім людям це під силу. Однак є три знака Зодіаку, які здатні втілити мрію в реальність, так як сама доля зробила їх двигунами прогресу.

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі