«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Сниться померлий родич: що це означає

Майже кожному час від часу сняться померлі родичі, що зазвичай стає ознакою якої-небудь визначної події. Психологи запевняють: це не привід занадто непокоїтися, оскільки "значна подія" - може означати успіх або несподіваний прибуток.

Саме до такого висновку прийшли вчені з Мічиганської медичної школи, провівши дослідження, в якому брали участь 3800 осіб. Психологи вважають: якщо людина пішла з життя недавно і ви все ще переживаєте її смерть, часто думаєте про неї, такі сни лише відображають ваші думки. У них немає ніякого підтексту. В інших випадках слід подумати - до чого таке може снитися. Дослідники попереджають, що зазвичай людина бачить уві сні що-небудь подібне:

Покійний найчастіше є таким, як і за життя, хоча виглядає молодше і має більш здоровий вигляд. Він дає знати живим, що з ним все добре. При цьому не говорить ні слова, повідомлення передається телепатично. Такі сни дуже схожі на реальність, після пробудження людина пам'ятає все в найдрібніших деталях. Ось з яких причин померлі родичі можуть приходити в ваші сновидіння:

Покійний хоче попросити вибачення або вирішити проблему, яка турбувала його за життя. Він попереджає про щось, дає пораду або виступає в ролі захисника. Покійний приходить, щоб показати вам, що є життя після смерті. Він хоче, щоб ви знали - з ним все в порядку, він у безпеці. Не забувайте: якщо уві сні померлий постає живим і здоровим і дає вам якісь вказівки чи поради, до них неодмінно слід прислухатися. Вони допоможуть розвіяти душевні тривоги і сумніви, залагодити конфлікти, вирішити проблеми.

 

Джерело

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі