«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

СТАВШИ НА КОЛІНО ВІН СКАЗАВ: «МОЖНА, Я СТАНУ ТВОЇМ ТАТОМ?». МОЄ СЕРЦЕ БУКВАЛЬНО ВUБYХНУЛО ВІД ЕМОЦІЙ І Я РОЗПЛАКАЛАСЯ!

Поширена думка стверджує, що більшість чоловіків бояться такої комбінації, самотня жінка плюс дитина, і нерідко так і є. Однак Грант виявився іншого складу і коли настав той самий момент, робити пропозицію руки і серця, він зробив його обом дівчаткам: мамі і доньці.

«У нас був яскравий, насичений сніданок, після якого він пообіцяв нам, що після прогулянки по заповіднику нас з донькою чекає сюрприз», згадує Кассандра. «Ми пройшли наряжені і я вже почала шкодувати, що не змінила туфлі на підборах, як раптом він зупинився на дерев’яному мосту.

І там, посеред лісу, він опустився на коліно і зробив мені пропозицію, після чого повернувся до Адріани і запитав «я можу стати твоїм татом, любити і захищати тебе все життя?». Моє серце буквально вuбyхнuло від емоцій і я розплакалася! »

Адріана закричала «Нарешті-то у мене буде і мама, і тато!», А Грант подарував їй намисто з сердечком як символ того, що його слова – чиста правда. Зворушливий момент примудрився зняти фотограф Манді Джілланд, який весь цей час ховався неподалік у лісі. Пропозицію зроблено і вона була прийнята!


Грант і Кассандра познайомилися в соцмережах і почали зустрічатися приблизно сім місяців тому. Не можна сказати, що це було кохання з першого погляду, швидше, спроба двох серце пробратися через життєві проблеми і відшукати свою половинку, на що потрібен час. 

Жінка насилу, але постійно викроювала час, щоб сходити на побачення. І спостерігала, як у міру знайомства чарівний і позитивний холостяк перетворюється в самовідданого батька її дочки. І тому відповісти «так» було нескладно.

Чоловіком наpoдитися нескладно, але от бути ним – доступно не кожному! Здається, в цій історії відбулося все саме так! А як ви думаєте, його вчинок гідний поваги? Діліться своєю думкою! Пише - Українці Сьогодні

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі