«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

У лікарні мати уже з неживою дитиною змусила чекати всіх в загальній черзі…

21-річна Дейвана Коуї з Дербі, Великобританія, прийшла в жах, коли її новонароджений син Томмі-Лі перестав дихати.

Жінка відразу ж кинулася в відділення невідкладної допомоги, але там їй сказали чекати прийому лікаря в загальній черзі, повідомляє The Sun. Дейвана розповідає, що буквально благала персонал лікарні допомогти її малюкові, але прохання були проігноровані.

«Я в паніці вбігла в лікарню і попросила працівницю реєстратури про допомогу. Замість того щоб знайти лікаря, вона записала мої дані і попросила мене сісти й почекати своєї черги. Я не могла в це повірити. Моя дитина не дихав, а мені сказали чекати »

На щастя, молода мати проігнорувала наказ чекати лікаря і сама кинулася на його пошуки.  Жінці вдалося самостійно знайти фахівця, який реанімував її сина і підключив його до апарату життєзабезпечення. Зараз хлопчик бореться за життя на штучній вентиляції легень, як і його брат-близнюк, – у дітей виявлено бронхіт. А його мати намагається притягнути до відповідальності працівників лікарні.

«Я просто не можу повірити, що хтось може бути таким безвідповідальним. Якби я чекала, моя дитина міг померти. Я навіть не отримала ніяких вибачень »

Прес-секретар лікарні повідомила, що за даним фактом розпочато внутрішнє розслідування.

«Ми негайно приступили до розслідування, і тепер ми переглядаємо процес навчання співробітників приймального відділення дитячої невідкладної допомоги. Ми будемо раді прийняти пані Коуї і поговорити з нею про вжиті заходи »

Джерело

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі