«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

У німецькому місті Хемніц відбулися нові зіткнення

Ввечері у понеділок, 27 серпня, в німецькому місті Хемніц відбулися нові масові акції протесту через вбивство 35-річного німця.

Як повідомляє DW, у мітингу прихильників правих поглядів, за попередніми оцінками, взяли участь понад дві тисячі осіб. Їхніх противників було більше тисячі.

Праві радикали під час мітингу пройшли маршем. Поліція декілька разів зупиняла марш через демонстрантів з закритими обличчями, це в Німеччині заборонено.

Незважаючи на спроби поліції розділити акції "лівих" і "правих" між сторонами відбулися зіткнення. Внаслідок кидання піротехнічних засобів та інших предметів постраждало декілька демонстрантів.

Поліції довелося вивести на вулиці водомети, щоб застосувати їх у випадку подальшого загострення ситуації.

Нагадаємо, що в ніч на 26 серпня у місті Хемніц, що на сході Німеччини, 35-річний німець загинув під час бійки, в якій брали участь до 10 осіб різних національностей. Крім того, двоє людей отримали поранення різного ступеня тяжкості і перебувають у лікарні.

Цього ж дня у Хемніці відбулися два спонтанних мітинги. Демонстрація за участю правих екстремістів зібрала від 800 до 1000 осіб, які вирушили в центр міста, не звертаючи уваги на поліцію і скандуючи ксенофобські гасла.

В результаті недільних сутичок постраждали щонайменше троє іноземців. Йдеться про 17-річного афганця, 18-річного сирійця і 30-річного болгарина. Також постраждала 15-річна німкеня.

Джерело

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі