«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Як назвати дівчинку у 2019 році, щоб вона була щасливою та успішною

Дівчинка, народжена в 2019 році, обов’язково стане щасливою, якщо ви назвете її відповідним ім’ям. Щоб вибрати дитині вдале ім’я, необхідно врахувати всі особливості 2019 року і навіть місяці, в якому малятко з’явилася на світ.

У 2019 на зміну Жовтому Земляному Собаці прийде новий покровитель – Жовта Земляна Свиня. Тому при виборі імені варто враховувати і характер нової покровительки. Тим, хто вже зараз готується стати батьками, експерти пропонують дізнатися, яке ім’я підійде для дівчаток, народжених в 2019 році.

Січень

Дівчатка, народжені в перший місяць нового року, відрізняються сильним характером. Найчастіше їм притаманні такі позитивні риси, як цілеспрямованість, наполегливість і амбітність. Однак Жовта Земляна Свиня може наділити дівчаток і таким негативними рисами, як жадібність, так як і сама покровителька відрізняється любов’ю до грошей. У зв’язку з цим ім’я дівчаток, що з’явилися на світ у січні 2019 року, має володіти м’якою енергетикою. Найбільш підходящі імена – Уляна, Анастасія, Тетяна, Євгенія, Яна, Анжеліка, Аліса.

Лютий
Найчастіше лютневі дівчата дуже романтичні. Зазвичай представниці прекрасної статі, народжені в лютому, мають м’який характер. Щоб це не призвело до проблем в житті дівчинки, необхідно, щоб енергетика імені була сильнішою біополя власниці. Чудово підійдуть такі імена: Марія, Інна, Юлія, Валентина, Вероніка, Ольга.

Березень
Дівчатка, народжені в березні, темпераментні і закохані, через що часом їм насилу вдається налагодити особисте життя. Щоб захистити свою дочку від проблем і труднощів, які можуть виникнути на певному етапі життя, слід віддати перевагу іменам з сильною захисною енергетикою: Світлана, Лідія, Зоя, Христина, Аліна, Людмила, Марина, Антоніна.

Квітень
Дівчата, яким пощастило народитися в квітні, – природжені кар’єристки. З самого народження малеча буде прагнути до пізнання світу, хоча спочатку це може бути не так помітно. Щоб доля квітневої дівчинки була щасливою, слід назвати її не найбільш звичайним, але при цьому сильним ім’ям: Амелія, Єва, Феодора, Аделіна, Софія, Дарина, Стефанія.

Травень
Травневі жінки сильні духом, саме тому вони раніше, ніж інші, досягають своїх цілей і стають успішними. Дівчинці, яка з’явилася на світ у травні 2019 року, найкраще підійде ім’я, яке наділить її лідерськими рисами і додасть стійкості: Таїсія, Олександра, Тамара, Вікторія, Пелагея.

Червень
Червневі дівчата – природжені творці, і звичайно їх талановитість проявляється з ранніх років. Ім’я дівчинки, народженої в червні, має володіти таким значенням, як «граціозна», «сонячна», «притягує», «міцна». В цьому випадку енергетика імені наділить дівчинку не тільки особливим талантом, а й здатністю розкрити і реалізувати його. Найбільше підійдуть такі імена: Анна, Олена, Валерія, Софія, Кіра, Неллі, Уляна.

Липень
У найбільш спекотний літній місяць на світ з’являються дівчатка, що відрізняються зовнішньою привабливістю. Завдання імені – наділити представницю прекрасної статі сильними рисами характеру, так як часом липневі дівчатка бувають занадто м’якими. В даному випадку підійдуть імена: Маргарита, Ангеліна, Юлія, Ольга, Алевтина, Ірина, Валентина.

Серпень
Дівчата, народжені в останній літній місяць, знаходяться під заступництвом вогняної стихії. В даному випадку ім’я має наділити дівчинку такими рисами, як скромність, чуйність, щедрість і доброта, адже часом серпневі жінки бувають дуже запальними і навіть агресивними. Ідеальні імена для дівчаток серпня – Світлана, Марія, Ксенія, Нонна, Анна, Олена.

Вересень
Дівчатка, народжені на початку осіннього сезону, мають стійкий характер, цілеспрямованістю, але при цьому дуже жіночні і граціозні. Правильно обране ім’я може наділити вашу дочку незвичайними талантами, і тоді в майбутньому малятко зможе проявити себе і досягти успіху. Найбільш вдалі імена для дівчаток, народжених у вересні 2019 року, – Надія, Анфіса, Раїса, Василиса, Любов, Наталя, Домініка.

Жовтень
Одна з негативних рис покровительки 2019 року – невміння протистояти своїм слабкостям. Цю рису можуть перейняти і діти, народжені в жовтні. Дівчата можуть стати дуже щасливими, але тільки в тому випадку, якщо будуть готові боротися зі своїми недоліками. Завдання імені – наділити дівчинку такими рисами, як відданість і вірність, адже їх відсутність може привести до появи особистих проблем. Відповідні імена для жовтневих дівчаток – Віра, Любов, Аліна, Інна, Ксенія, Оксана, Христина.


Листопад
Листопадові дівчатка народжуються розумними, активними і проникливими. До цих рис можна додати і хорошу інтуїцію. Щоб «активізувати» внутрішній голос, необхідно вибрати енергетично сильне ім’я, і в цьому випадку ви можете назвати свою дочку такими іменами: Клеопатра, Уляна, Наталія, Капітоліна, Анастасія, Клавдія.

Грудень
Грудневі дівчата відрізняються життєлюбством, але через природну цікавість можуть потрапляти в незручні ситуації. Батькам необхідно заздалегідь потурбуватися про безпеку своєї дочки і назвати її ім’ям з найбільш м’якою, гармонійною енергетикою: Зоя, Варвара, Уляна, Катерина, Світлана, Надія.

Джерело

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі