«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Поки батьки не бачать, діти вагітніють

В Україні більшає малолітніх мам, сотні з них народжують у 14-15 років, проте кількість абортів школярками вимірюється тисячами. Дівчатка зазвичай самі довго не знають, що вагітні, а коли виявляють, то приховують це від батьків. Про секс і його наслідки батьки воліють не говорити відверто, лише залякують дітей покаранням.

Ще у школі у восьмикласниці Ірини почав боліти живіт. Вона не дочекалась останнього уроку. Прийшла додому і зачинилась у туалеті. Дівчинка не підозрювала, що у неї почалися перейми, ніхто з рідних удома не помітив, що Ірина на 7-му місяці вагітності.

Дівчина каже, що нічого не знала про вагітність, жодних ознак тільки поповнішала. Того вечора вона випила таблетки біль продовжувався, пішла в туалет і потім побачила що висить на пуповині дитина.

Це була дівчинка, вона була жива. Проте 14-річна мама перший плач своєї доньки не почула і шансів їй не дала. Вона відрізала ножицями пуповину, загорнула немовля в пакет для сміття і викинула з вікна.

Нині Ірині 15, відтоді минув рік. Позаду суд, скандали, загальний осуд. Одначе найболючіше Ірина згадує щодня – белькотіння немовляти. Дівчина шкодує про те, що забрала життя у власної дитини.

Як розповідає Ірина, зараз вона б такого не вчинила. Нині їй моторошно від власного вчинку. Проте попереду ще ціле життя і покарання – два роки умовного ув’язнення. Судді врахували післяпологовий шок маленької мами.

Головну причину необдуманих учинків маленьких мам – абортів і відмов від немовлят – психологи вбачають лише в батьках цих дітей. Найчастіше родина залякує підлітків покаранням за вагітність і дедалі частіше саме дорослі радять своїм дітям аборти.

Сучасна тенденція така, що жити статевим життям нинішні школярі починають іще в 7-8-му класі.

Поки батьки не бачать, їхні діти знають про секс майже все. Психологи радять починати розмови на зазвичай засекречену тему в сім’ї ще змалечку, поки не запізно. Рецептів немає, але якщо про секс говорити без комплексів, то і діти самі розкажуть про перший поцілунок і про перший сексуальний досвід.

Євгенія вечірки у друзів полюбляє. У 14 років вона зустріла свого першого коханого, а в15-ть вона вже пережила викидень. Батьки про це дізналися тільки в лікарні. Дитину дівчина втратила через наркотики. Вона і зараз під дією цього дурману. Юна красуня ще хоче бути мамою. Мріє про хлопчика, проте не знає, що такого шансу може більше і не дістати. Хоча сама Євгенія цим не переймається, а батькам каже, що все одно.

Інша історія про Людмилу, яка у 18 років є матір’ю 4-х малюків. У 9-му класі дівчинка у дворовій компанії зустріла їхнього батька, на три роки старшого. У 10-му вона вже завагітніла. Для десятикласниці тоді звістка про вагітність стала, м’яко кажучи, несподіванкою. Вона зрозуміла це лише на 4-му місяці. Проте справжній шок вона і її родина пережили, коли дізналися, що будуть двійнята.

За словами Людмили, дехто радив аборт, але її мама порадила народжувати. У незаможній сім’ї нового життя тоді не злякались. Нині четверо малюків, старшим немає ще трьох років, – стали сенсом життя. Людмили та її матері. Молода мама визнає, що вона чимало втратила, народивши так рано і відразу 4-х. Не має такого шкільного альбому, не пішла на випускний, не здобула фахової освіти, не може піти на дискотеку. Своїм донькам вона такої долі не бажає, але горда, що вона – мама. І планує, коли дітки підростуть – наздогнати своїх однолітків в усьому.

Джерело

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі