«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Вибір дивує: топ-спеціальностей серед абітурієнтів у 2018

В Україні закінчується вступна кампанія і Міносвіти вже підбило перші підсумки. Так, стало відомо, які спеціальності цього року абітурієнти обирали найчастіше. Як розповіли представники Міністерства освіти і науки, цього року до вишів подали мільйон заяв на вступ. Найбільше українських студентів хочуть навчатися у столиці, Львові та Харкові, а серед спеціальностей – найпопулярнішими стали філологія та право, медицина, а також менеджмент.

На бакалавра заявки подали вже понад 600 тисяч осіб. На магістрів - менше 200 тисяч. На молодших спеціалістів - близько 220 тисяч, - каже заступник міністра освіти і науки Юрій Рашкевич, 62 роки. - Останній день створення електронних кабінетів - 25 липня.

Заяви можна подавати до 26 липня включно. Найбільше заяв надійшло до Київського національного університету імені Тараса Шевченка. На другому місці - Львівський національний університет імені Франка. На третьому - Національний технічний університет "Київська політехніка".

Четверту сходинку зайняла Львівська політехніка, п'яту - Харківський національний університет імені Каразіна. Всі вони входять в десятку кращих в Україні. Представник Міносвіти додав, що цього року вдосконалили електронні кабінети абітурієнтів, вони значно краще працюють, хоча є ще деякі проблеми, такі як неправильно завантажені скани документів, невідповідність середнього бала, неможливість скасувати заяву до вишу без втрати пріоритету.

Зараз в системі 9 тисяч заяв, які вимагають уточнення. Абітурієнту необхідно звернутися до навчального закладу, яке виявило неточності, щоб передати необхідну інформацію, - каже директор державного підприємства "Інфоресурс" Оксана Бєлік.

Джерело

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі