«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

15 ознак молодої матусі. Ви будете сміятися!

Ви молода годуюча мама, якщо відповідаєте щонайменше 12-ти ознакам із 15-ти наступних.

1. Різновиди вашого сну:
«Трішки не виспалася» – нормальна ніч;
«Страшенно не виспалася» – так собі ніч;
«Хто спав? Я спала? » – ви готові спати сидячи чи, навіть, стоячи.

2. У магазині ви штовхаєте візок з продуктами взад-вперед, при цьому наспівуюте собі під ніс «Ой ходить сон коло вікон» або щось зі свого звичного репертуару. Все це ви робите на «автопілоті», похитуючись з боку в бік і абсолютно не звертаючи увагу на дивні погляди інших покупців.

3. Ви знаєте 35 легких і 25 складних способів присипання дитини і в будь-який момент готові продемонструвати свої вміння.

4. Вашим біцепсам може позаздрити сам Шварцнеггер.

5. Це Ви, гуляючи з коляскою без макіяжу, можете почути: «Понароджують тут, соплі зелені, чи давно сама пішки під стіл ходила, а от уже і коляску котить».

6. Асортименту іграшок у Вашому будинку міг би позаздрити великий магазин дитячих товарів.

7. Щоб побачити Ейфелеву вежу Вам не потрібно їхати в Париж. Адже, вона є у вас вдома (навіть 2 або 3) у вигляді гори непопрасованої білизни (в основному дитячої) і немитого посуду в раковині. І скільки б Ви не гладили і не мили, «вежа» завжди на місці.

8. До пункту 7: якщо у вас раптово зникла домашня Ейфелева вежа і взагалі квартира невинно чиста, це означає, що у вас зламався комп’ютер або раптово скінчилися гроші в Інтернеті.

9. Ви розбираєтеся в дитячих колясках, автокріслах та інших дитячих «причандалах» краще самого виробника.

10. Ви можете захистити докторську дисертацію на тему «Дитячі какашки: як, коли і скільки?» 

11. На особисту гігієну Вам вистачає рівно 4 хвилини 52 секунди.

12. Вам дуже хочеться солодкого, мучного, жирного, в міру алкогольного, загалом, нормальної їжі, а не гречки з відвареною курятиною.

13. Ви безмірно вдячні творцям підгузків, розвиваючого килимка, мобіля, манежу, стрибунців-ходунків і інших досягнень сучасного прогресу. Тільки завдяки їм Ви ще перебуваєте в світлому розумі і поки ще досить повній пам’яті.

14. Ви знаєте, що слінг – це пристосування для перенесення дитини, а не кухонна фіранка, яку ви на себе намотали через критичний фінансовий стан та відсутність коляски, як думають про це жалісливі бабусі на вулиці.

15. Через свою наївність і недосвідченість Ви спочатку мріяли про те, щоб Ваша дитина швидше вилізла з пелюшок і почала повзати, сидіти, ходити… Тоді ж стане легше і з’явиться більше вільного часу. А коли цей заповітний момент наближається, Ви починаєте сумувати за тим часом, коли ваша “ляля” була зовсім безпорадною і не сунула маленькі спритні пальчики в розетку, не пила з котячої миски і не тягнула на себе зі столу все підряд!


Ну що? Впізнали себе?


Джерело

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі