«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Ця жінка сигналила і кричала на нього за зупинку на жовте світло. Але те, що послідувало потім безцінне!

На світлофорі загорілося жовте світло, і чоловік, дотримуючись правил дорожнього руху, зупинився перед пішохідним переходом, хоча міг і проскочити через перехрестя, якби поспішив, але він нікуди не поспішав, тому й зупинився. Жінка ж, позаду нього, була просто в люті через те, що він зупинився, і безупинно сигнали йому, кричала на нього в розпачі, що вона втратила свій шанс проскочити на жовте світло. Коли вона злісно виливала свою тираду на його адресу, то почула стук у вікно і глянувши вгору, побачила дуже серйозне обличчя поліцейського, інформує Ukr.Media.

Офіцер наказав їй покинути її машину. Він відвіз її до поліцейської ділянки, де її обшукали, зняли відбитки пальців, сфотографували і помістили в камеру. Через пару годин, поліцейський підійшов до камери і відкрив двері. Її супроводили до виходу, де чекав офіцер з її особистими речами.

Він сказав: «Мені дуже шкода, що так вийшло. Бачте, я їхав за вашим автомобілем, коли Ви безперервно сигналили, лаялися на адресу чоловіка попереду Вас і показували некультурні жести йому. Я помітив, що у Вас на бампері були наклейки: "Що зробив би Ісус", "Я обираю життя" і "Слідуйте за мною в недільну школу", а також хромована християнська емблема на багажнику, тому, природно, я припустив, що Ви вкрали цю машину".

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі