«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Коли розрив стосунків з родичами неминучий?

Як живі істоти, ми потребуємо любові, прийняття, приналежності і для більшості людей саме сім’я заповнює наші потреби в цьому. Сім’я – фундаментальна соціальна група, основа, на якій ми будуємо всі наші взаємини і вдосконалюємо їх протягом усього життя.

Закінчення цих зв`язків, чи то з втратою, суперечками і ворожнечею або з розривом стосунків завжди дається нам надзвичайно важко. Але бувають ситуації, коли стосунки з членами сім’ї заходять в глухий кут, стають хворобливими, ворожими, тоді найважчий для нас крок – розірвати їх та йти окремими шляхами в життя.

Позбавлятися від ворожих стосунків – це нормально

Ви ніколи не повинні підтримувати стосунків з недоброзичливими людьми, людьми, які вороже налаштовані проти вас. Зосередьте свою увагу на позитивних однодумцях, які вас оточують. Найкращий спосіб рухатися вперед – не триматися за залишки свого минулого з людьми, які не тільки не підтримують, а навпаки тягнуть вас на дно.

Це можуть бути члени сім’ї, батьки, брати і сестри – не має значення. Якщо стосунки ворожі, де немає місця для компромісу, вони малоймовірно якимось чином зможуть змінитися на краще – відпустіть їх. Це найкраще, що ви можете зробити для себе і тих людей, які вас оточують. Негарно, але необхідно. Як дізнатися, що прийшов час задуматися про розрив стосунків? Ось кілька способів, які допоможуть вам визначитися:

ПРО ВАС ЗГАДУЮТЬ ТІЛЬКИ ТОДІ, КОЛИ НЕОБХІДНО ЩОСЬ ПОПРОСИТИ

Здорові стосунки з будь-якою людиною в житті будуються на необхідності не тільки приймати, але і віддавати. Якщо хтось із ваших близьких зв’язується з вами тільки, коли цій особі щось потрібно в матеріальному плані або отримати від вас емоційну підтримку під час кризи, цілком зрозуміло, що вони не цінують ваших стосунків. Вас використовують, коли потрібно, а потім дистанціюються від вас.

СКАНДАЛ ЩОДНЯ

Люди, одержимі і затяті скандалісти, майже завжди чинять негативний вплив на ваше життя. Сенс життя таких людей у виробленні адреналіну, поширенні пліток, гарячих аргументів, сварок і скандалів. Коли ці люди є членами вашої родини, це означає, що ви завжди в меншій чи більшій мірі залучені або втягнуті в скандал, навіть, якщо це не пов’язано з вами безпосередньо. Не обманюйте себе, такі люди шкідливі для вашого життя, вашого фізичного і психічного стану.

ВІДСУТНІСТЬ ДОВІРИ

Жахливий симптом нездорових стосунків з вашою родиною – не здатність довіряти їй. Ваша сім’я повинна любити і поважати вас, зберігати таємниці і завжди підтримувати вас. Підставити своє плече, коли необхідно.

НЕМАЄ ПРАВА НА ПОМИЛКУ

Кожна людина робить помилки і потребує конструктивної критики. Однак не нормально, коли член сім’ї критикує з постійним потоком принизливих коментарів і постійно говорить про те, наскільки ви жахливі і наскільки ви погані. Ви себе відчуваєте, як останнє «…» і після цього абсолютно немає ніякого бажання вчитися на своїх помилках і рухатися далі.

ВОНИ МАНІПУЛЮЮТЬ ВАМИ

Маніпуляція – одна з найбільших (і часто найважчих для виявлення) ознак того, що хтось у вашому житті або сім’ї є «отруйною змією». Маніпулятори використовують різні тактики, щоб тримати вас під контролем.

РОЗРИВ СТОСУНКІВ З ЧЛЕНАМИ СІМ’Ї

Як тільки ви визначили людину, з якою треба розірвати стосунки, зробіть це. Це надзвичайно складно, але необхідно. Ворожі, хворобливі зв’язки важко виправити. Людина змінюється сама по собі, за власним бажанням і в свій час. Деякі люди ніколи не змінюються. Вам не потрібно намагатися змінити себе, свою поведінку або недоброзичливих людей.

Якщо ж ваші родичі самі змінять свою поведінку і ставлення до вас або після того, як ви припините стосунки (як дзвінок для пробудження) або якщо це станеться під час їх власного життєвого шляху – це просто прекрасно.

Однак переважна більшість таких людей ніколи не змінюються протягом усього життя. Ви зобов’язані позбутися непотрібних і обтяжувальних зв`язків з родичами і зробити це для себе і людей, які дійсно піклуються про вас. Оточіть себе позитивними людьми, яким ви можете довіряти. Зосередьтеся на цьому і вам буде простіше уникати поганого впливу в вашому житті.

Джерело

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі