«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Психолог розповіла про приховані ознаки нелюбові до себе

І пояснила як зрозуміти, коли необхідно підвищити самооцінку.

Самооцінка людини впливає на її думки, вчинки, ставлення до певних речей і те, чи займе вона місце під сонцем. Ні для кого не секрет, що зараз все частіше високий статус мають не завжди розумні люди (не завжди навіть освічені), а ті, хто в певний момент свого життя зуміли настільки сильно повірити в себе, що в них повірили інші. Домагаючись мети, вони були налаштовані тільки на перемогу. Як бачимо, самооцінка є вирішальним фактором нашого майбутнього!

Психолог Наталія Приймаченко розповіла про те, які існують приховані ознаки того, що людина себе не любить. Можливо, тобі варто вивчити свої звички, осмислити свою поведінку, після чого проаналізувати, чи задоволена ти тим, що маєш. Якщо ні, то цілком ймовірно, що твоїм «стопером» до світлого майбутнього є саме низька самооцінка, почни працювати з нею, тоді все станеться. Головне вірити... В себе і в свої сили!

1 ознака - Ви купуєте багато дешевих речей

Люди, які люблять себе по-справжньому, не економлять. Вони добре знають правило «скупий платить двічі» і не захоплюються приманками на зразок дешевої ціни, тому що знають, що якість коштує дорого. Витрачати на себе їм не шкода, але при цьому вони не марнотратні і не схильні шопоголізму. Інвестувати у комфортне життя і свій гарний настрій - обов'язкова сторона витрат, інформує Ukr.Media.

Це не залежить від рівня статків, як правило, любителі заощадити в результаті переплачують або купують дуже багато дешевих речей. Тут мова йде про внутрішню заборону на те, щоб мати якісні і дорогі речі, а не про відсутність грошей. Якщо ви робите вибір на користь якоїсь покупки тільки через її вартість - задумайтеся, наскільки ви цінуєте.

2 ознака - Їсте, коли не голодні

Не важливо, в яких ситуаціях це відбувається: вечеряєте з друзями за компанію, доїдаєте за дитиною або намагаєтеся підняти настрій за допомогою тістечок. Причина одна: ігнорування своїх справжніх потреб. Любляча себе людина уважна до свого тіла й розуму, тому їсть тільки, коли голодна.

Звичайно, всі ми живі люди і не варто картати себе за кожен з'їдений шматок торта, особливо якщо дуже хотілося. Але якщо ви систематично їсте, коли не голодні і завжди прагнете залишити тарілку чистою, значить, їжа для вас важливіше власних потреб. Поспостерігайте, як це проявляється в інших сферах життя.

3 ознака - Займаєте місце в останньому ряді

Це може бути як фігурально, так і буквально. Ви помічали, що одні люди не соромляться бути першими, а інші всіляко уникають уваги? Це рідко буває усвідомленим вибором: найчастіше такі люди вважають себе негідними більш високого становища.

Прийшовши послухати лекцію, така людина сяде подалі, хоча може зайняти місце в перших рядах, щоб краще бачити і чути. А якщо під час лекції вона буде з чимось не згодна, то посоромиться вступити в дискусію: адже для неї чужа думка завжди більш правильна. Звичайно, не варто впадати в крайнощі і всюди лізти першим. Але все ж задумайтеся, коли захочете зайняти місце в останньому ряді.

4 ознака - Не можете собі відмовити в задоволенні

Найпоширеніша порада людям з низькою самооцінкою - частіше балуйте себе. Згідно з такою логікою, самооцінка підвищується, якщо потурати своїм маленьким слабкостям. Виходить, що любляча себе людина скоріше схожа на дитину, яка залишилася одна в магазині солодощів.

Альтернативою такої любові є справжня турбота про себе. Коли ви ставитеся до свого тіла і розуму як до коштовності, ваше благополуччя стає дорожчим сьогохвилинних задоволень. Ви починаєте усвідомлено вибирати, чим наповнити своє життя. Справжня любов до себе дає свободу і незалежність від шкідливих слабкостей.

5 ознака - Дотримуєтеся надто суворих правил

Ця ознака може здатися повним протиріччям попередній. Однак насправді вона є її продовженням. Тут важливо знайти золоту середину. Коли ви відмовляєтеся від задоволень, ви робите це тому, що дбаєте про себе або тому, що так нібито правильно?

Джерело

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі