«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Збирай валізи: кращі країни для осіннього відпочинку

Нестандартний варіант відпустки має чимало переваг. Так, восени буде затишніше, адже на курортах стане менше людей, а ціни буквально тануть з кожним днем. Крім того, можна не мучиться від сильної спеки і ласувати сезонними фруктами і овочами.


ІТАЛІЯ

У вересні на північному узбережжі Італії температура повітря тримається в межах +33-34 градуси, а води +24-25 градусів. В цей час прекрасно в Ріміні, Сардинії, Сан-Ремо і Венеціанської Рив'єрі. Також восени там проходить знаменитий кінофестиваль.

У жовтні на півночі Італії стає вже досить прохолодно, тому краще відправлятися на південне узбережжя або в Сицилію.


ІСПАНІЯ

Восени температура повітря і моря знаходяться тут в ідеальній рівновазі. У вересні повітря прогрівається до +27 градусів, а море до +24 градусів.

У листопаді пріоритетними є тури в Барселону, Мадрид і Валенсію. Температура повітря буде в межах +17-20 градусів і настане ідеальний час для відвідування архітектурних пам'яток і музеїв.


ГРЕЦІЯ

У вересні-жовтні на узбережжі Греції відмінно відпочивати, тому що там не буває штормів в цей період. Літня спека спадає, проте море ще залишається теплим, у вересні та жовтні вода прогрівається до +23 градусів.

Осінь ідеально підходить для відвідування екскурсій. Можна оглянути острова Родос, Крит, Корфу, Міконос і Санторіні.

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі