«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Що не можна робити вранці, щоб не відштовхнути удачу

Відповідно до законів біоенергетики, ранок є найважливішою частиною будь-якого дня.

Щоб день пройшов продуктивно і успішно, дуже важливо не відштовхнути удачу після пробудження.

Ранок можна починати з медитацій і духовних практик. Це правильний початок дня, який обіцяє вам успіх і позитив. Вставайте раніше і дотримуйтесь основних правил біоенергетики, уникаючи вчинків, які можуть відштовхнути фортуну.

Мислити негативно
Негативні думки – головний ворог удачі. Не тільки вранці, але і в будь який інший час вони дуже небезпечні. Невпевненість і негатив вранці можуть перетворюватися у вірусні програми, вигнати які з голови протягом дня вже не вдасться. Справа в тому, що наша свідомість вранці більш схильна до негативного впливу.

Будь-які думки стають матеріальними. Це закон Всесвіту, який працює як в гарний, так і в поганий бік. Ранкові думки найбільш дієві, оскільки зачіпають найбільші глибини нашої свідомості. З цієї причини фахівці радять перебувати в гарному настрої, відкидаючи будь-які позиви до образ і негативу.

Ображати близьких
Чужі енергетичні потоки теж грають дуже важливу роль. У світі все взаємопов’язано, тому вранці краще бути максимально добрими і нести тільки позитив рідним і близьким. Ранкові сварки і образи дуже погано позначаються на удачі протягом дня.

Коли про вас думають в негативному ключі, це відбивається на справах, на емоційному стані. День завжди проходить краще, якщо хтось благословляє вас на успіх, вірить у вас.

Не ставити перед собою цілей
У кожної людини повинні бути якісь локальні цілі на день. Це більше психологічна, а не біоенергетична рада. Кожен повинен знати, чого він хоче і як він збирається цього досягати.

Якщо у вас немає цілей, то зосередитися на чомусь буде набагато важче. Без плану доводиться імпровізувати, ризикувати, а це приносить нові переживання.


Залишати вдома безлад
У будинку має панувати хороша енергетика, тому не можна залишати розкиданих речей. Увечері, коли ви повернетеся, вас повинна оточувати приємна обстановка. У східному вченні фен-шуй цьому приділяється особлива увага. Найголовніше, щоб порядок був у спальні і в передпокої.

Бажано прибиратися перед сном, але якщо ви забули або не встигли, можна перенести це на ранок. Обов’язково викидайте сміття вранці, якщо ви приготували його заздалегідь. Такі дрібниці дуже важливі для енергетики приміщення. Це відбивається на вашій удачі і настрої. Пише - lisovasotnya.com

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі