«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Водолії, будьте обережні з емоціями: гороскоп на завтра, 23 травня

Багатьом в цей день захочеться почати все з чистого аркуша, і все ж зірки попереджають, що ця середа - не найкращий період для нових починань та втілення «геніальних» ідей. Сьогодні не можна лінуватися, але працювати потрібно спокійно, без надриву і егоїстичного настрою, отримуючи радість від процесу. Оптимальний варіант - це трансформувати можливі переживання в роботу, спорт або творчість.

Овнам слід ставитися до життя простіше, навіть в найбільш екстремальних ситуаціях, хоча вони будуть схильні перебільшувати значимість складнощів, які здатні статися. Якась жарт може здатися Овнам особистою образою, а неприємна дрібниця - катастрофою світового масштабу. Тому сприймати все, що сталося слід з гумором або хоча б іронією.


Тельці можуть відчути, що всі навколо звертають на них увагу, навіть в тих ситуаціях, де вони, швидше за все, хотіли б залишитися непоміченими. Але з іншого боку, цей день відкриє для Тельців прекрасну можливість, щоб проявити свої найкращі здібності, особливо перед керівництвом або важливими для них людьми, а це вже немало значить.


Близнюкам потрібно бути стриманими в своїй поведінці. По-перше, тому, що їх може потягнути в крайнощі: від відчайдушного трудоголізму до повного байдикування. А, по-друге, самолюбство Близнюків здатне страждати через їх підвищену емоційність і, як результат, викликати роздратування з будь-якої дрібниці. Вихід - помірність у всьому, в тому числі і в спілкуванні.


Раки почнуть прагнути до всього нового і незнайомого. Це допоможе їм значно збагатити свій життєвий досвід, чогось навчитися, в чомусь розібратися, а від чогось назавжди відмовитися. Але не слід переходити відразу ж до кардинальних змін. Краще почати з малого: спробувати оригінальну страву, побувати в незнайомому місці або почитати що-небудь сучасне.


Леви будуть занадто марнотратні, забувши рахунок не тільки часу, а й грошей. Розкидатися фінансами вони почнуть не перед усіма підряд, а тільки перед тими людьми, які дійсно для них важливі і дорогі. Тут їх Левова щедрість не знатиме меж і поміркованості. Нехай незабаром, швидше за все, доведеться економити, зате сьогодні всі будуть щасливі.


Діви здивують оточуючих своїм шармом. А причиною всьому виявиться не одяг або краса від природи, а саме стиль поведінки. Сьогодні Діви будуть мати таку сильну упевненістю в собі і харизму, що люди навколо просто не зможуть не захопитися їх умінням правильно подати себе. З іншого боку, навіть в цьому потрібно знати міру і не зазнаватися.


Терезам не доведеться прикладати якихось особливих зусиль для того, щоб зачарувати будь-кого. Навіть якщо вони не будуть ставити собі за мету привернутити чиюсь увагу, це все одно станеться мимохідь. І не важливо, що Терези стануть говорити або робити - люди в будь-якому випадку будуть приємно заінтриговані навіть їх скороминущим поглядом. Такий ось магічний магнетизм.


Скорпіони будуть налаштовані тільки на нові відчуття, тому можуть почати мимоволі створювати самим собі екстремальні ситуації. З одного боку, це добре, оскільки дозволить Скорпіонам вийти із зони комфорту і домогтися того, на що вони раніше не наважувалися б ні в якому разі, але з іншого - деякі речі не варті того, щоб через них ризикувати.


Стрільці можуть відчувати сильне внутрішнє незадоволення. Причиною всьому виявиться банальний брак позитивних емоцій. Щоб виправити ситуацію, зірки рекомендують Стрільцям трохи зменшити оберти, не поспішати і порадувати себе якимось приємними дрібницями - прогулянкою по парку, спілкуванням з приємною серцю людиною або улюбленим морозивом.


Сила Козерогів буде полягати в їх феноменальному вмінні налагоджувати контакти, знайомитися з цікавими людьми, підтримувати бесіду і не сумувати при будь-яких обставинах. Якщо Козероги поставлять собі якусь мету, вони зможуть з легкістю її досягти, нехай і не керуючись лише власними силами, а знайшовши допомогу у однодумців.


Водоліям слід бути обережними зі своїми емоціями. Перебуваючи під впливом швидкоплинного пориву, вони можуть серйозно образити кого-небудь з близьких людей, а потім ще довго мучитися почуттям провини. Щоб цього не сталося, потрібно направити свій невгамовний запал не на людей, а на фізичну працю: зайнятися спортом, прибрати в квартирі або зробити перестановку меблів.


У Риб ставлення до себе, подій і людей може змінюватися по кілька разів на годину. Така ситуація здатна створювати дискомфорт не тільки для самих представників цього знака, а й для тих, кому доведеться з ними контактувати. Щоб якось спростити всім життя, Рибам слід контролювати себе або хоча б намагатися відслідковувати свої емоційні стани.


Джерело

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі