«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Що подивитись: круті серіальні новинки цієї весни

Навіть із настанням весни — не завжди хочеться проводити вільний час на прогулянках. Інколи потрібно влаштувати собі “лінивий вихідний” і повалятись у ліжку за переглядом цікавого серіалу. На такий випадок — ми підготували для вас добірку серіальних новинок весни.

1. Мініатюрист (The Miniaturist)
Уявіть себе в Амстердамі 17 сторіччя. У ваш будинок приходить дивний подарунок — точна його копія у мініатюрі. Здавалося б, це просто іграшка, але будинок і ляльки у ньому починають жити своїм життям. Чудові костюми, атмосфера старої Європи та трішки містики — вже достатньо причин для перегляду цього серіалу.


2. Чума (La peste)
Кожен школяр знає про темний період в історії, коли Європу охопила чума. І саме вона стала основою для історії однойменного серіалу. Іспанці завжди славились своїм темпераментом, а їх нетерплячість нам лише на руку! Адже не встигли вони презентувати 1 сезон в кінці 2017 року, як вже до весни встигли доповнити його 2 сезоном. Аби ще більше захопити глядачів подіями Сильвії 16-го сторіччя.


3. Баррі (Barry)
Для тих, хто не любить містику і надає перевагу комедіям, випустили новинку із батьківщини “Друзів”. Головний герой серіалу — колишній морський піхотинець, котрий намагається знайти себе у цивільному житті. Він пробував працювати навіть найманцем, аж поки не зрозумів, те, чим він хоче займатись — зовсім відрізняється від воєнної справи. Баррі ходить на курси акторської майстерності і ставить собі ціль стати успішним актором кіно.


4. Переправа (The Crossing)
І знову фантастика: група людей потрапляє на Землю з далекого майбутнього. Від них стає відомо, що в цьому майбутньому людство знаходиться у стані Третьої світової війни. Шериф, котрий став одним із основних героїв, намагається з’ясувати, з якої метою ці люди прибули у минуле і як вони це зробили. Як виявляється, дехто з них поставив собі ціль повернути хід подій і зупинити війну на її початку. Але є також люди, які понад усе прагнуть, аби ця війна відбулась.


5. Чемпіони (Champions)
Місце подій — Нью-Йорк. Головний герой — смішний і не надто розумний красунчик, котрий працює у міському спортзалі. Його життя набирає неочікуваних обертів, коли герой дізнається, що у нього є син підліток.

Здавалося б, сюжет доволі банальний і подібних комедій вже відзнято безліч. Але саме на нього глядачі покладають великі надії, адже авторами проекту стали талановиті коміки Мінді Кейлінг і Чарлі Гранді. Тому все ж радимо поглянути і оцінити якісні жарти.


6. Терор (The Terror)
А ось і новинка для фанатів історій про винахідників, першовідкривачів і мандрівників. Моторошний, але надзвичайно естетичний серіал розповідає історію двох учасників експедиції, котрі зустрічаються з білими ведмедями, істотами із міфології ескімосів та іншими містичними явищами. Цей серіал вважається одним із найбільш очікуваних у 2018 році.


7. Інстинкт (Instinct)
Головний герой — успішний письменник, котрий раніше працював у секретних службах країни. Йому знову доведеться співпрацювати із органами правопорядку, адже потрібно розшукати нового серійного вбивцю. Чому саме він? Тому що вбився керується розповідями із книжок письменника. Існує не одна подібна історія, але вони ніколи не набридають, якщо зняті якісно.


8. По-життєвий вирок (Life Sentence)
Кожен із нас точно уявляв, як би провів відведений час, якби дізнався, що йому залишилось жити день/місяць/рік. У цієї дівчини був шанс здійснити задумане — отримавши звістку про смертельний діагноз, вона почала відриватись, аби взяти із життя по максимуму. Поки не дізналась, що сталась помилка і її “вирок” відкладається, а жити їй “довго і щасливо”, як нормальній людині. От тільки тепер героїня повинна розбиратись із наслідками свого “короткого і ефектного життя”.


9. Алієніст (The Alienist)
Прекрасний час, Нью-Йорк у кінці 19-го сторіччя. Аж ось місто охоплює жах від чуток — серед вулиць із бідними будинками все частіше знаходять вбитих дітей, а вбивства ці доволі химерні та збочені. За розслідування моторошної справи, заради порятунку дітей, береться комісар Теодор Рузвельт. Так, той самий, котрий в майбутньому стане президентом Сполучених штатів. Окрім напарника, Теодор бере в свою команду алієніста — людину, котра спеціалізується на душевних хворобах.


Джерело

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі