«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Тіна Кароль виділила півмільйона на лікування дітей

Тіна Кароль виділила 500 тисяч гривень на допомогу дитячим oнкoлoгічним лікарням України у 2018 році.
Необхідні медикаменти у цьому році вже отримали лікарні Запоріжжя, Миколаєва, Кропивницького, Лисичанська, Сум, Харкова і Одеси.

Фонд “Полюс тяжіння” був заснований Тіною Кароль 1 червня 2014 року. Фонд не займається збором коштів й існує тільки за рахунок фінансування самою співачкою.

За цей період Місія Фонду побувала у всіх містах України, знову і знову повертаючись з відсутнім обладнанням та медикаментами для допомоги дітям. Більше 27 міст і більше 30 дитячих oнкoлoгічних відділень простих міських лікарень отримують допомогу від виконавиці.

В Instagram Тіни Кароль і на її сторінці на Facebook сьогодні не втомлюються дякувати співачці лікарі, батьки і діти, чиї життя були врятовані.

“Тіно, ви наш добрий ангел! Завжди поруч, піснею і ділом!”, “Дякуємо за те, що допомогли вистояти у цьому нерівному бою зі смepтю! Коли прийшла ваша допомога до нас в Лисичанськ, всі матусі і сестрички плакали і кричали: ми врятовані, Тіна надіслала ліки! Низький вам уклін, молимося за вас!”, – пишуть на сторінці співачки в коментарях.

Знайшлися й ті, хто постафвив співачку в приклад політикам: “Кароль в президенти! Ось як потрібно дбати про свій народ!”

Сама Тіна Кароль прокоментувала діяльність свого Фонду так:

“З КОЖНОГО КОНЦЕРТУ ЧАСТИНА МОГО ЗАРОБІТКУ ЙДЕ НА ДОПОМОГУ ДІТЯМ І Я ДУЖЕ ПИШАЮСЯ, ЩО МИ НАРЕШТІ ВІДВАНТАЖИЛИ ЩЕ ОДНУ ПАРТІЮ ДОПОМОГИ. Я ДОПОМАГАЮ ЗА ПОКЛИКОМ СЕРЦЯ. Я ЦЕ РОБЛЮ САМА, МЕНІ РАДІСНО ДОПОМАГАТИ, ДАРУВАТИ ДІТЯМ ТА ЇХНІМ БАТЬКАМ НАДІЮ”.

За час своєї роботи Фонд Тіни Кароль надав допомогу лікарням у 26 містах України. Фонд закуповує необхідні лікарням медичне обладнання і медикаменти, спеціальні дитячі ліжка, склить вікна, дарує гіпоалергенні іграшки дітям і поповнює лікарняну бібліотеку книгами.

Джерело

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі