«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

10 інтимних занять, які зближуватимуть вас, не стрибаючи в ліжко

Інтимність і близькість — це не тільки секс. Є багато інших способів зблизитися з людиною навіть на більш глибокому інтимному рівні.

1. Діліться своїми страхами.

Розповідаючи один одному про свої страхи, ви станете ближчими. Ви покажете, що кожен з вас — проста людина зі своїми слабкостями. Ви станете доступнішими один одному.

2. Дивіться разом на зірки.

Прогуляйтеся під нічним небом, полежте в траві і поспостерігайте за зірками. Це нагадає вам, наскільки ми, люди, є нікчемними в цьому Всесвіті, але й допоможе вам цінувати те, що у вас є. Це дасть вам більш повну картину життя і зблизить вас.

3. Напишіть один одному листи.

Зберіть усі думки в своїй голові і викладіть їх на папері. Подумайте про те, чому ви любите свого партнера, за що його цінуєте — і напишіть все це. Уявіть, що це ваша остання розмова, і вам потрібно встигнути сказати йому все.

4. Будьте вдячні.

Подумайте про те, за що ви можете бути вдячні своєму партнерові. Це допоможе вам зосереджуватися на хорошому, що йде будь-яким відносинам тільки на користь.

5. Вивчайте мову любові один одного.

Є 5 різних мов любові. Зрозумійте, що потрібно кожному з вас. Може вашому партнерові важливі фізичні дотики або слова любові. З’ясуйте це, щоб кожен з вас відчував себе коханим.

6. Разом приготуйте вечерю.

Відкладіть телефони і насолоджуйтеся процесом створення страви! Смійтеся — це дуже важливо. Будьте терплячі, якщо щось не виходить. Важливий не результат, а процес. Зближуйтеся.

7. Обіймайтеся.

У холодний сезон це дуже актуально. Може ви звикли, що тісні обійми обов’язково призводять до сексу, але навчіться насолоджуватися цим без будь-яких подальших очікувань. Речовини, що виробляються в мозку від фізичних дотиків, послужать вам бонусом.

8. Робіть один одному масаж.

Причому будьте уважні, щоб не перевести це в секс. Просто допоможіть один одному розслабитися після важкого дня. Це відмінний спосіб навчитися довіряти один одному.

9. Разом приймайте душ.

Теж головне не перевести все в секс. Просто насолоджуйтеся компанією один одного, навчіться відчувати себе комфортно роздягненими в повсякденних справах, а не тільки в ліжку. Ви помітите, наскільки ближчими станете, якщо не стрибнете відразу в ліжко.

10. Тримайтеся за руки.

Джерело

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі