«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

12-річний шлюб розпався після того, як чоловік вийшов з душу

Часом виявляється, що людину, з якою живеш вже багато років, зовсім не знаєш. Що ж робити далі? Битися в істериці? Або ж почати життя з чистого аркуша, спокійно і розумно?

Жінка на ім’я Дженніфер опублікувала на своїй сторінці в соц. мережах даний лист, який вона написала після того, як дізналася про зраду свого чоловіка. І лист цей за короткий час поширився по всьому інтернету. Давайте подивимося, що ж було в ньому. 

«Спасибі тобі, Кетрін!

Правда, дякую! За те, що ти врятувала мене і моїх прекрасних діточок від справжнього кошмару.

І я в нагороду віддаю тобі свого чоловіка. Ти заслужила! Однак, приймаючи мій подарунок, не забудь про ці речі:

По-перше, ти сама будеш його утримувати. У нього 2 дітей, він повинен платити аліменти. Це зовсім не маленька сума. Так що тобі доведеться заробляти гроші, щоб годувати сім’ю, тому що більшу частину його зарплати ви виплатите мені.

По-друге, ти повинна купити йому новий одяг. Коли він вчора вийшов з душу, я випадково виявила на його тілі сліди твоїх пристрасних укусів. І в цей же момент весь його одяг зник з лиця землі магічним чином. Так що він прийде до тебе майже голим. Але тепер ти можеш одягати його на свій смак. Вперед!

По-третє, вихідні належать мені і моїм дітям. Він повинен бачитися з ними щотижня. Таку тупу ш **** як ти, ніхто не буде підпускати до моїх дітей. До речі, це він тебе так назвав, не я.  

По-четверте, у вас навіть не буде нормального інтимного життя. Знаєш, 3 роки тому він отримав травму, після цього його «чоловічу гідність» було зіпсовано. У нього вражений нерв, дорога моя! І я знаю, що вчора у вас нічого не вийшло. І ніколи не вийде. Дуже шкода, що ти не знала його до того, як це сталося. Він був не тільки хорошим чоловіком, але і прекрасним коханцем. Тримайся!

По-п’яте, не треба мені його повертати. Я цього не хочу! Одного разу він вже мені зрадив, більше не дозволю! Я була прекрасною дружиною для нього, у нас була відмінна сім’я. У тебе навряд чи вийде зробити його щасливим. Ти ніколи не будеш відповідати його «критеріям».

По-шосте, він буде звинувачувати саме тебе в події. Звідки знаю? Тому що він мені сказав, що ти спеціально залишила сліди на його тілі. Може і не робила ти такого, але мене це мало цікавить. У будь-якому випадку я побачила це.

По-сьоме, запам’ятай: я перетворю ваше життя в справжній кошмар, постійно нагадуючи про себе. І він буде все терпіти з посмішкою. Я його дуже добре знаю. Але я хочу, щоб йому було так само боляче, як і моїм дітям зараз.

Дякую ще раз, Кетрін! І так, вітаю з новим чоловіком!

ВІН ВИЗНАЧЕНО ТВІЙ!»

Джерело

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі