«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

4 звички бідних людей, які заважають розбагатіти

Життя невідповідно до своїх достатків. Люди, які бояться виглядати бідними, зовсім не вміють грамотно розпоряджатися своїми фінансами. Наприклад, вони купують в кредит дорогий телефон або брендовий одяг, але економлять на продуктах харчування.

Необхідно жити за коштами, тоді ви будете більш раціонально планувати свій бюджет і намагатися його збільшити, щоб вам вистачало на бажані речі або гаджети. Але коли у вас айфон останньої моделі, а на обід мівіна, навколишні навряд чи вважатимуть вас багатієм, а відразу ж зрозуміють, що у вас проблеми з грошима.

Бажання витратити все і відразу. Один з маркерів бідності – це бажання витратити відразу ж всі гроші, як тільки вони з’явилися. Припустимо, ви отримали премію або виграли велику суму грошей, бідна людина відразу ж витратить все до останньої копійки на, здавалося б, необхідні речі. У таких людей гроші не затримуються і навіть кошти на “чорний день”, тому що для таких людей кожен день чорний.

Презирство до бідних. Люди, які хочуть здаватися багатими, зазвичай дуже нешанобливо говорять про бідність, а людей, які відчувають фінансові труднощі або мають потребу в грошах, називають “нищеброд”. Це говорить про те, що гроші у людини з’явилися зовсім недавно і буквально деякий час назад, вона і сама перебувала у лавах таких же нищебродів, але зараз хоче всіма способами від цього відхреститися. Демонстративний прояв неповаги до бідних людей і бажання розповісти всім, що дана людина до них не відноситься – дуже красномовно говорять про моральний і фінансовий статус людини.

Постійна економія. Прагнення накопичити гроші і розбагатіти призводить до того, що людина може позбавити себе всього і перестати витрачати, а гроші цього не люблять. Енергія грошей не повинна застоюватися, як показує практика, скільки ви витрачаєте, стільки і заробляєте. Це інша сторона марнотратства. У грошовому питанні повинен бути баланс, як не можна витрачати все до копійки на дрібнички, також не можна все зароблене складати під подушку і перетворюватися в скнару. Якщо ви постійно в голові підраховуєте витрати, не ходите в кафе без калькулятора і ніколи не дозволяєте відхилитися від списку в магазині – це притягує до вас бідність.

Джерело

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі