«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

5 найзапекліших стерв за знаком зодіаку. Або тримайся подалі, або віддайся повністю!

Стерво — це найнебезпечніша жінка! Спочатку до цього поняття відносили сварливих і нестерпних жінок, але зараз воно має дещо інший сенс.

Це вкрай самовпевнені і безжальні представниці жіночої статі. Багато дівчат прагнуть до такого способу, і є чимало психологів, які стверджують, що чоловіки віддають перевагу саме таким жінкам, хоча одночасно їх і ненавидять.

5 найзапекліших стерв за знаком зодіаку. Або тримайся подалі, або віддайся повністю!

Мати справу з жінкою-стервом те ж саме, що грати в російську рулетку: ти або отримуєш все, або гробиш своє життя. Але як же виявити таку жінку? Астрологи запевняють, що вся справа в даті народження. Є серед знаків зодіаку 5 по-справжньому стервозних. Редакція розповість тобі, чому саме їх представниць віднесли до небезпечних жінок. Це буде забавно!

Лев

Звичайно ж, астрологи віднесли цих королів до стерв. Вони завжди прагнуть бути поміченими і обов'язково повинні бути краще за інших. І чоловік найкращий, і діти найрозумніші, і доходи високі, і святкування розкішні...

І неважливо, яким чином вона це все отримає і через скільки голів перескочить, головне — результат. Навколишні відразу повинні зрозуміти, що вони розмовляють з Левицею, а не з якоюсь там замухришкою.

Жінка-Лев впевнена, що завжди чинить правильно, а помилки роблять інші. Вона завжди знайде спосіб викрутитися з пікантної ситуації. І вона не сприймає конкуренції.

Скорпіон

Скорпіон може вжалити, та ще й в саме хворе місце. Ця пані вміє спритно підібрати слівце і образити так красиво, що оточуючі навіть не зможуть звинуватити її в цьому, а жертва відчує себе принижено. Жінка-Скорпіон майстерно підгадує ідеальний момент для удару, вона дуже хитра і непередбачувана.

Але найнебезпечніші Скорпіони, яких образили і кинули. Якщо від представниці цього знака пішов чоловік або коханець, вона буде мстити всім підряд.

Діва

Діви виглядають дуже правильними і порядними жінками. Їх образ відмінниці проявляється у всьому. Але вони схильні до частих перепадів настрою, що є одним з найгірших жіночих якостей. У період поганого настрою до жінки-Діви краще не наближатися, а вже тим більше робити якусь капость. Розплата буде швидкою.

Її методи війни вражають і лякають одночасно. Але, варто помітити, коли запал Діви проходить, вона знову перетворюється в скромного пухнастого хом'ячка.

Водолій

Це та ще лицемерка: може посміхатися людині, але вже добудовувати в голові підступний план її знищення. Також жінка-Водолій любить обговорити когось у всіх подробицях і обов'язково з якимось отруйним коментарем. Буває так, що представниця цього знаку перетворюється на справжнього дракона, але щоб так сталося, треба дуже сильно постаратися образити її. У звичайному житті жінка-Водолій досить мила і життєрадісна.

Козеріг

Козеріг — жінка дуже вперта. З нею дуже важко знайти компроміс, а сперечатися — справжнє катування. Варто з нею погодитися, як вона знову поміняє свою думку на протилежну. Люди поруч з цією дамою виходять з себе, а їй все одно, вона продовжує пручатися. А потім вона ще буде дивуватися, чому її обходять стороною.

Рада редакції

Вірити астрологам чи ні — справа особиста. Одне можемо сказати точно: всі жінки прекрасні і миролюбні, якщо до них ставитися з любов'ю і повагою. Кожен від народження має вміння мстити, просто не всім в житті доводиться це проявляти. Скривджену жінку краще обходити десятою дорогою, і неважливо, під яким знаком зодіаку вона народилася.

Джерело

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі