Я допомагала братові: війна, він виїхати не може. Та коли приїхала в Украну й побачила, як він жи...
Я змалку звикла допомагати братові. Толік молодший за мене на 10 років, тож я його фактично ростила. Бавила, доки мама на роботі була, вечорами з ним сиділа, ніколи з подругами не гуляла. Я не скаржилась, адже любила брата усім серцем.
15 липня 2024, 14:11
ВСЕ БУДЕ ЛЮКС