«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Чому не можна цілувати в губи дітей. Навіть своїх! Попередження від психолога

Нещодавно в мережі з’явилася цікава замітка про те, добре – або не дуже добре те, що батьки цілують своїх дітей в губи.

Спираючись на теорії дитячого психолога Шарлотти Резник і деяких інших фахівців, ця стаття закликає батьків задуматися про те, як має проявлятися вираження любові до дітей.

Обговорення викликала спірна фотографія, опублікована селебріті Вікторією Бекхем, на якій вона цілує свою дочку.

Резник підкреслила, наскільки руйнівним може бути це «безневинне» вираження любові.

«ЦІЛУВАТИ ДІТЕЙ В ГУБИ – ЦЕ ТЕ, ЧОГО РОБИТИ НЕ МОЖНА. ЯКЩО ВИ ПОЧНЕТЕ, ТО ЧИМ ЗАКІНЧИТЕ?»

– попереджає фахівець. Вона переконана, що цей акт впливає на сексуальність дітей, яка починає проявлятися вже в ранньому віці.

Як не дивно, діти починають усвідомлювати свою сексуальність у віці від 4 до 6 років, і тому батьки повинні уникати створення плутаних емоційних зв’язків.
По суті, цей фахівець рекомендує, щоб, незалежно від віку дітей, батьки не привчали їх до аффективного вираження любові.

Різні думки.
Проте, деякі вчені спростували думку доктора Резник, і заявили, що поцілунки в губи між батьками і дітьми це всього лише прояв батьківської любові, який не призводить до негативних наслідків у майбутньому. У деякому роді вони відкидають теорію про те, що «простий поцілунок в губи» може зашкодити відносинам з батьком або матір’ю.


Так як для мільйонів людей поцілунки в губи дітей є звичайною практикою, здається надуманим переживання, що це може вплинути на їх емоційне здоров’я. Але так чи інакше, існують компетентні поради про те, як виявляти свою прихильність до дітей.

Важливо знати, що є багато інших способів висловити материнську або батьківську любов.

1. Обіймайте їх.

Без сумніву, обіймайте своїх дітей, коли вони прокидаються і біжать до вас, – один з “найздоровіших” проявів любові, які ви можете їм дати. Тому не соромтеся обіймати їх і робити їх щасливішими і впевненішими в собі.

2. Скажіть їм, як любите їх.
Не має значення, що ви повторюєтесь, ви завжди повинні розповідати своїм дітям, наскільки ви їх любите. Незалежно від того, наодинці або публічно, нехай вони відчувають себе коханими кожен день.

3. Пишіть їм листи або записочки.

Листи ніколи не вийдуть з моди. Тому пишіть своїм дітям все, що хочете. Без сумніву, вони будуть вам вдячні.

4. Цілуйте їх в щічки і лоб.

Якщо ви один з тих, хто не впевнений, наскільки правильно цілувати дітей в губи, не хвилюйтеся, тому що у дітей ще є щоки і лобик.

5. Підтримуйте їх в будь-який момент.
Навіть якщо вони маленькі, і ви думаєте, що у них ще немає цілей або мрій, дозвольте їм відчути всю любов, яку ви відчуваєте до них.

6. Грайте з ними.

Гра з дітьми і ваша повна увага – це найкращий спосіб висловити свою любов. Безсумнівно, цей простий акт надзвичайно важливий для їх розвитку.

джерело

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі