«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Дізнайтеся, чи підходите ви своєму паpтнеру: найміцніші пари за знаком зодіаку

Дізнайтеся, чи підходите ви своєму паpтнеру

Міцні пари створюються з різних причин. Одна з них астрологія. Отже, перед вами знаки зодіаку з найбільшим показником сумісності:

Ідеальний союз для Овна: Лев, Стрілець,Терези і Водолій.

Овен зосереджений на дії, а не на словах. Він найбільш сумісний з вогняними знаками Лева і Стрільця. Може бути засмучений повітряними знаками,такими як Терези. При цьому їхні істотні відмінності можна об’єднати, щоб відносини стали більш міцними.

Телець

Ідеальний союз для Тельця: Діва, Риби, Козероги Терези.

Телець є одним з найбільш стійких знаків. Орієнтуючись на комфорт і стабільність, Телець може забезпечити стабільність в житті такого чутливого знака, як Риби. Телець також цінує мистецтво і найбільш духовні в житті речі.

Близнюки

Ідеальний союз для Близнюків: Терези, Водолій, Лев і Стрілець.

Близнюки люблять інтелектуальні розмови. Такі повітряні знаки, як Терези і Водолій забезпечать їм порцію неймовірної кількості “гострого на язик”гумору.

Pак

Ідеальний союз для Pака: Риби, Козеріг, Близнюки і Скорпіон.

Pак є одним з найбільш чутливих і емоційних знаків зодіаку. Риби виступають ідеальною парою в більшості випадків. Козеріг і Близнюки вважають ніжну натуру Pака дуже привабливою.

Лев

Ідеальний союз для Лева: Стрілець, Терези, Близнюки і Овен.

Лев і Овен мають миттєву сумісність. Два вогненних знака можуть глибоко пізнати один одного. Лев знаходить корисний контраст в жартах Стрільця і жалісливій натурі Водолія.

Діва

Ідеальний союз для Діви: Телець, Козеріг, Скорпіон і Риби.

Знак Землі (Діва) найкраще підходить для Тельця, Козерога і Скорпіона, але також може знайти захоплення з боку ніжної Риби.

Терези

Ідеальний союз для Терезів: Овен, Близнюки, Телець і Водолій.

Терези здатні заспокоїти темпераментного Овна, на що не може претендувати жоден інший знак зодіаку.Терези насолоджуються яскравою індивідуальністю Близнюків. Тельцям можуть чинити заспокійливу дію на Терези.

Скорпіон

Ідеальний союз для Скорпіона: Козеріг, Риби, Скорпіон і Телець.

Кажуть,що Скорпіон-найупертіший з усіх знаків. Телець з головою бика має стійкість, щоб змиритися з сильним характером Скорпіона. Сам Скорпіон знаходить більше контрасту в Рибах і Козерозі.

Стрілець

Ідеальний союз для Стрільця: Овен, Лев, Близнюки і Водолій.

 

Стрілець має необережність легко занудьгувати. Ці чотири знаки вміють підтримувати його за допомогою блискучих бесід і спонтанних дій.

Козеріг

Ідеальний союз для Козерога: Телець, Pак, Діва і Риби.

Черговий знак Землі, Козеріг, зацікавлений в довгостроковому і міцному партнерстві. Ці чотири знаки висловлюють повну готовність в цьому. Вони стануть хорошим доповненням до інтелектуальної особистості Козерога.

Водолій

Ідеальний союз для Водолія: Близнюки, Терези, Риби і Лев.

Водолій таємничий і волелюбний. Виявляє схильність до двосторонньої природи Близнюків. Водолій зачарований мрійливими Рибами.

Риби

Ідеальний союз для Риб: Pак, Діва, Скорпіон і Риби.

Риби-один з найбільш емоційних знаків. Вогняний Скорпіон прекрасно зможе розібратися зі спокоєм і загадковістю Риб.

Не варто переживати, якщо вашого партнера або друга не знайшлося в цьому списку. Астрологія може дати корисну пораду при з’єднанні і зіставленні різних особистостей в єдине ціле. При цьому жоден знак не може стати запорукою успішних відносин або ж навпаки, зруйнувати їх. Однак-це лише підтверджує правило виключення.

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі