«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Історія дівчини і її ангела-охоронця

Хочемо з вами поділитися історією, яка сталася ще в 90-их роках. Хлопець повернувся з армії, і наречена подарувала йому маленьке цуценя. Хлопець назвав його на честь свого армійського друга — Сашком.

Час йшов. Вони одружилися. Народилася прекрасна дочка. У хлопця була хороша робота, квартира, машина. Але, найголовніше, сім’я. Так як після декрету дружина вийшла на роботу, за дитиною доглядала бабуся.

А ще, вона виховувала собаку. Вона ніколи не шуміла, коли дочка спала, крім того, завжди готова була захищати її в разі можливої ​​або реальної небезпеки.

Коли бабуся захворіла, мати почала дивитися за донькою, а ввечері, коли вона засинала, тікала на роботу. Це означає, що в цей час дівчинка залишалася в будинку одна з собакою. І ця історія трапилася саме тоді: в будинок залізли злодії.

Ну, ви знаєте, як тоді вони вибирали будинки. Приходили під виглядом ремонтників, стукали в двері, якщо хтось відкриє, запитували, де можна знайти старосту під’їзду і взятий в неї ключі на горище … Так і перевіряють, в яких будинках хто живе …

І ось, саме сюди вони і прийшли. Постукали, ніхто не відповів. Взялися за справу. І тут почули голос маленької дівчинки:

— Хто там?

-Привіт мила. А батьків немає вдома?

-Ні, вони на роботі.

-Ой, як шкода. А ми прийшли сюди, щоб речі повернути. Коли вони прийдуть?

-Тато буде тут нескоро, але мама повернеться ось-ось.

-Тобто, тебе залишили зовсім одну?

-Ні, і Саша тут. Спить.

-А скільки вам років?

-Мені 3, а Саші вже 5.

-Відкрий нам двері, будь ласка. Залишимо речі і підемо.

-Ні, мама не дозволяє.

-Ой, яка ти слухняна дівчинка. Просто розумниця! Тоді ми знову прийдемо, коли батьки будуть вдома.

Але вони не збиралися піти. Вирішивши, що в квартирі знаходяться тільки двоє маленьких дітей, все-таки зламали замок і зайшли. А там на них чекала не тільки маленька дівчинка. Але і Саша — її найближчий друг і охоронець. Інстинкт охороняти зробив свою справу: адже собака відчула потенційну загрозу для дитини.

Сусіди почули крики цих чоловіків, і вибігли. Зрозумівши, що це злодії, вони викликали поліцію. Їх затримали, але все ж Саша встигла вкусити їх. Рани були несерйозні, але вони на все життя запам’ятають цей випадок.

Джерело

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі