«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

«Навимагав»: декларація Данильчука без землі чи транспорту

Спільна з дружиною квартира та зарплата удвічі менша, ніж у дружини: статки за 2017 рік задекларував голова фракції «Народний контроль» Луцької міськради Павло Данильчук.

У річній декларації за 2017 рік депутат міськради Павло Данильчук вказує, що має у спільній власності з дружиною Анною Данильчук квартиру площею 65,8 метра квадратного у Луцьку. Ще однією квартирою площею 74,8 метра квадратного у Луцьку володіє його дружина, - йдеться в матеріалі ІА Волинські новини.

Депутат не задекларував жодних земельних ділянок та транспортних засобів.

Заробітна плата Павла Данильчука в ГО «Громадський рух «Народний контроль» у 2017 році становила 98,938 тисячі гривень (у 2016 році – 7,081 тисячі). Анна Данильчук отримала 197,48 тисячі гривень зарплати за основним місцем роботи у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки. 42,978 тисячі вона заробила в СНУ за сумісництвом, 11,042 тисячі тримала як проценти в ПАТ КБ «ПриватБанк», 17,937 тисячі – як проценти в «Ощадбанку», 317,109 тисячі отримала як спадщину в «Ощадбанку», 22 тисячі – як спадщину в «ПриватБанку».

Павло Данильчук декларує готівкові кошти у сумі 20 тисяч гривень та 6 тисяч доларів США. Його дружина зберігає на рахунку в «ПриватБанку» 100 тисяч гривень, а також 8 тисяч доларів США, на рахунку в «Ощадбанку» - 250,6 тисячі.

Депутат вказав у декларації, що є членом ГО «Вільні люди Волинь».

Нагадаємо, нещодавно депутат та активіст відзначився відчайдушними спробами зірвати пленарне засідання сесії міськради, протестуючи проти розгляду двох земельних питань.

Згодом депутат Сергій Була стверджував, що Павло Данильчук заробляє на життя тим, що вимагає в забудовників гроші за те, щоб не перешкоджати будівництву багатоквартирних будинків. Зокрема, він приходив на об’єкт депутата Сергія Були, вимагаючи у нього кошти.

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі