«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Платіжки киян доповнять новим пунктом: за що і скільки доведеться платити

Жителі Києва з 1 вересня будуть отримувати оновлені "платіжки" за комунальні послуги - в них окремо винесуть вартість вивезення побутових відходів.

Про це повідомили в прес-службі Київської міської адміністрації. Як заявив заступник голови КМДА Петро Пантелєєв, ціна буде залежати від кількості проживаючих у квартирі, а не від квадратних метрів, як раніше.

"Місто просить громадян добровільно надати інформацію про фактичне проживання в будинку. Це призведе до справедливого і правильного розрахунку обсягів вивезення сміття. У разі невідповідності реально проживають до зареєстрованих, може скластися ситуація, коли сміття буде накопичуватися", - повідомив він.

Пантелєєв уточнив, в середньому з людини за утилізацію сміття платитимуть 20-25 гривень на місяць. Однак ціна може бути різною, адже при її розрахунку також враховується тип будинку і наявність сміттєпроводу.

Також варто відзначити, що показники середньої норми відходів на одного мешканця в рік можуть варіюватися. Наприклад, для будинків з сміттєпроводами це 1,93 кубічних метрів на рік, для будинків без сміттєпроводів - 2,15 кубічних метрів, для гуртожитків - 1,39 кубічних метрів.

У суму, заплачену мешканцями будинків за вивезення сміття, входить заробітна плата співробітників комунальної служби, податки, покупка палива і запчастин для автомобілів, а також інші виробничі витрати.

Петро Пантелєєв відзначив, що при перенакопиченні сміття тариф підвищувати не збираються. Також він закликав жителів Києва, в чиїх квартирах і будинках кількість прописаних мешканців не відповідає кількості проживаючих, звернутися в Центр комунального сервісу до 1 вересня і написати заяву, в якій вказати реальне число людей, які користуються послугою вивозу відходів.

Також Петро Пантелєєв повідомив, що у вересні розпочнеться реконструкція полігону твердих побутових відходів № 5 у Підгірцях Обухівського району - на даний момент в Києві готують проект його рекультивації. Крім цього, незабаром в місті оголосять конкурс на проект будівництва сміттєпереробного заводу. Що стосується сортування сміття, то в місті є 3000 контейнерів для роздільного збору відходів. Однак заступник мера зазначив, що їх кількість планують збільшити.

Джерело

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі