«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Поліція влаштувала рейди в нічних закладах: скільки повісток вручено

Отримали повістки до військкомату 219 відвідувачів нічних клубів Києва

 

Правоохоронці разом із представниками військового комісаріату провели рейди нічними розважальними закладами Києва. Метою цих заходів було перевірити дотримання обмежень воєнного стану та запобігти порушенням у комендантський час. Про це повідомляє пресслужба столичної поліції.

Як зазначається у повідомленні, в рамках рейдів чоловікам призовного віку вручили повістки, затримали осіб з наркотиками та ще відносно 73 порушників склали адміністративні протоколи.

Очільник столичної поліції Іван Вигівський повідомив, що протягом вихідних правоохоронці провели перевірку 420 закладів.

«В умовах воєнного стану громадяни повинні дотримуватись обмежень комендантського часу. Так, поліцейські Києва разом з військовими комісарами вночі посилено патрулюють вулиці міста, сквери та парки, а також акцентується увага на перевірках нічних розважальних закладів. З усіх перевірених у нічний час працювали два заклади і виявлено 413 осіб, котрі порушили комендантський час. З числа цих громадян комісар перевіряв чоловіків призовного віку на наявність відповідних приписних посвідчень. У результаті 219 чоловікам було вручено повістки до військкомату», – зазначив він.

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі