«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Цензура тем та недопуск на телеканали критиків "найвеличнішого": ​Гордон розповів, що саме Зеленський вимагав від Ахметова

Журналіст Дмитро Гордон, коментуючи пресмарафон президента України Володимира Зеленського, розповів про причини конфлікту Володимира Зеленського та Рината Ахметова. За його словами, цю інформацію він отримав від людей з офісу президента. Про це колишній обожнювач "Слуги народу" заявив в ефірі "Свободи слова", зазначають Патріоти України.

Зокрема Гордон заявив, що навіть позаздрив Ахметову, тому що Володимир Зеленський багато про нього говорив. За його словами, раніше Зеленський був яскравою, талановитою людиною, біля нього було приємно знаходитись, бо від нього йшла позитивне енергія, а сьогодні йде негативна.

"Я поспілкувався з кількома людьми, в тому числі, й — з Офісу президента. Мене цікавила причина глибокого конфлікту між Зеленським та Ахметовим. Мені це справді цікаво. От кажуть про вплив на бізнес, депутатів. Ні, все дурниця. Мені сказали кілька людей з Офісу президента. Значить, що вимагав Володимир Зеленський від Рината Ахметова. Я не знаю, можна спитати про це і в Зеленського, і в Ахметова. Так буде правильніше. Але мені сказали, що спочатку він вимагав прибрати Шустера, не запрошувати Гордона, не показувати Разумкова, не показувати програми про офшори й вагнерівців. Після того, як Ахметов це відхилив, почався конфлікт. Саме це було причиною конфлікту, а не всі фінансові питання",- заявив журналіст.

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі