«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Увага! Попередьте усіх!!! Новий закон приголомшує!!! У людей конфіскуватимуть авто!!! І це не євробляхи…

Українці можуть залишитися без автівок, якщо цей проект закону буде прийнятий

У жовтні Кабінет Міністрів України опублікував проект закону, який стосується автомобільної галузі.

За документом, у нелегальних таксистів зможуть конфіскувати їх авто. Без машини зможуть залишитися і офіційні перевізники, якщо порушать умови ліцензії.

В Україні в службах таксі задіяно близько 200 000 авто. Щодня перевозиться близько 2 млн пасажирів. Глава правління «Української таксомоторної асоціації» Андрій Антонюк розповів, що таксистові на сьогоднішній день дуже важко легалізувати свій бізнес.

Таксисти вважають отримання ліцензії невиправдано дорогим. Сама ліцензія коштує 1 841 грн. Але при цьому, обов’язкова умова – наявність таксометра в машині. Його вартість коливається від 7 до 10 тис. грн. Таксисти вважають цей прилад абсолютно марним і стверджують, що возять його в багажнику.

Андрій Антонюк стверджує, що можна заощадити і по-іншому. Ліцензії видають без таксометра за хабар. УТМА повідомляють, що її розмір коливається від 1 до 2 тис. гривень.

«Аби отримати цю чудову ліцензію, потрібно заповнити 12 сторінок документів. Не кожна людина навіть з вищою освітою з першого разу заповнить його так, щоб винесли позитивне рішення», – зазначив Антонюк.

Хто хоче працювати за спрощеною системою оподаткування як юрособа, повинен купити в кожне авто ще й касовий апарат. Його вартість 7-12 тис. грн. Крім того, кожен місяць необхідно платити 250 грн абонплати.

Легальні таксисти переживають за свої авто, адже якщо законопроект приймуть, приводів для конфіскації транспортних засобів може бути величезна кількість. Досить забути встановити помаранчевий ліхтар на даху, сигнальні лампи на лобовому склі або не наклеїти розпізнавальну стрічку на дверцятах машини.

Джерело

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі