«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Виходить, що ми всі разом тіснимось в одній маленькі квартирці, а я віддала бабусину тітці, замість того, щоб вона могла приносити нам хороші гроші.

Виходить, що ми всі разом тіснимось в одній маленькі квартирці, а я віддала бабусину тітці, замість того, щоб вона могла приносити нам хороші гроші.


Мені дісталась квартира бабусі. Зараз проживаємо в квартирі наших свекрів, вони хороші люди. У нас хороші відносини, ми підтримуємо один одного і нам разом добре.

То ж ми з Захаром вирішили, що зробимо ремонт і здамо її в оренду. Вона не є велика, лише 1 кімната, але якщо гарні умови, то можна за це взяти кілька тисяч. Ми вже встигли придбати і приклеїти нові шпалери, змінити плитку у вбиральній.

Аж раптом до мене зателефонувала мама і розповіла, що немає де жити її двоюрідна сестра в якої ще й є малі діти. Сказала, що її треба поселити в квартирі, вона за це платитиме якісь гроші. Тітка Оля мамі побіцяла, що буде платити півтори тисячі плюс комунальні. А з часом, коли буде більше грошей, постелить новий ламінат і замінить одне вікно на пластикове, в тій кімнаті де ми ще не встигли його покласти.

Мама розповіла, що їй дуже шкода тітку Олю, бо вона добра людина, просто склались такі обставини. А ми – її остання надія. Зараз зима, холод, а їй з дітками немає куди йти.

Мені її теж шкода, я б і з радістю віддам їй ключі від бабусиної квартири, але що на це скаже мій чоловік і його батьки? Виходить, що ми всі разом тіснимось в одній маленькі квартирці, а я віддала бабусину тітці, замість того, щоб вона могла приносити нам хороші гроші.
Я не знаю, як правильно мені зараз вчинити? Що сказати родині чоловіка? І чи варто впускати тітку у свій дім? Вона ж не скоро зможе звідти піти.

Джерело

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі