«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

За допомогою Tomahawk можна за кілька годин знищити всю військову інфраструктуру у Криму – полковник ЗСУ

Військову інфраструктуру, яку Росія створила в окупованому нею Криму, сучасною зброєю можна знищити "за кілька годин". Таку думку колишній співробітник Генштабу Збройних сил України полковник Владислав Селезньов висловив проєкту "Крим.Реалії" в інтерв'ю, опублікованому 23 травня.

"Робота буквально кількох сучасних кораблів класу "есмінець", припустімо, збройних сил США, здатна за кілька годин за допомогою високоточних ракет класу Tomahawk знищити в нуль усю військову інфраструктуру на території півострова. Це помилка російських генералів, російського військово-політичного керівництва щодо того, що Крим їхній і вони створили там непотоплювану базу авіаносців. Це маячня", – сказав полковник ЗСУ.
За його словами, сучасні засоби ураження "готові працювати з будь-якої відстані максимально точно, буквально зі скальпельною точністю та ефективністю".
Селезньов вважає, що намагаючись перетворити Крим на військову базу, російська окупаційна влада "мислить категоріями ХХ, а може, XIX століття".
"Логічно, що в сучасних умовах, коли високоточна ракетна зброя здатна діяти на відстанях, які набагато перевищують тисячі кілометрів, абсолютно неважливе географічне розташування тієї чи іншої військової бази, звідки відбуваються пуски. У межах нинішньої війни ми бачимо: найчастіше ті ракети, які летять углиб нашої країни аж до Закарпаття, росіяни випускають з акваторії Каспійського моря. Тому прив'язуватися до географічної точки не зовсім логічно", – пояснив він.
Полковник вважає, що у Криму логічніше розвивати рекреаційні можливості – "це вкрай важливо та перспективніше, ніж вкладати гроші у військову інфраструктуру". 
 

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі