«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Зараз Ангеліна шкодує про те, що тоді принижувалася і просила чоловіка повернутися. Їй здавалося, що все буде як раніше. Але життя «після», зовсім не схожа на життя «до».

Ангеліна і Сергій в шлюбі дуже давно. У них є син, 27 років, який нещодавно одружився і живе окремо, в столиці. Так ось, коли чоловік і жінка залишилися одні, поведінка чоловіка стала якоюсь дивною.

– Я стала помічати, що Сергій все більше і більше часу проводить в ноутбуці. Дивно, раніше він взагалі його відкривав рідко, так, фільм який-небудь подивитися в інтернеті. А це щовечора сидить, щось там друкує, та ще й посмішка загадкова на обличчі.

Я відразу здогадалася, що він в соцмережах зареєструвався і переписується там з кимось. Сама я від комп’ютерної техніки далека, але в телефоні соцмережами користуюся іноді. У ноутбуці виявилося не складніше. Одного разу, моя цікавість узяла верх над порядністю, і я відкрила ноутбук чоловіка.

Краще б я цього не робила. У соцмережах я побачила листування Сергія з якоїсь Аліною. Природно, це був досить відвертий флipт. В очах темніло, літери зливалися, я навіть не зрозуміла спілкуються вони тільки віртуально або зустрічаються в реальному житті. Але найстpaшніше в тому, що вона була практично ровесницею нашому синові! Сopом і гaньба!

Зачинивши злощасний ноутбук, я напилася валeр’янки і стала чекати того, якого бiс в рeбро вдaрив! Мене переповнював такий букет почуттів, що не передати! Попутно, я збирала його речі.

Коли ввечері повернувся Сергій, я всучила йому валізу і сказала, що все знаю про Аліну. А потім, не слухаючи пояснень, просто виштовхала його за двері. Це моя квартира, маю повне право!

Жінки люблять «рyбaти з плеча», приймати рішення, не проаналізувавши ситуацію, діяти на підставі тільки своїх емоцій. Але потім, починаючи аналізувати, розуміють, що вчинили не правильно.

А потім я задумалася: і чого це я собі придумала? Може і немає нічого у них. Шалено неприємно, звичайно, навіть тільки від того, що людина, з якою я прожила все життя, довіряла як самій собі, і раптом дівчині якійсь нiжнoсті всякі пише.

Але розум мій все ж взяв гору над почуттями, і я пішла до чоловіка. Я здогадувалася, що він у своїй квартирі, хоч там у нас і ремонт після квартирантів, але більше йому йти нікуди. Прийшла, сказала, що погарячкувала і готова вислухати, а він ще й образився, бачте! «Я подумаю, каже, повертатися чи ні»

Повернувся через два дні тільки. Сказав, що вже не збирається нічого пояснювати, що це я його образила! Вмepти просто!

В принципі, в поведінці чоловіка ніяких інших ознак спілкування з іншими жінками не було: додому він вчасно приходить, по телефону розмовляє рідко, гроші, більше, ніж на обіди, не бере, ось тільки цей ноутбук. Але після повернення, він його взагалі не включає.

Так і живемо з тих пір, прірва якась утворилася між нами. Що тепер робити?

Джерело

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі