«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Бабуся-трансформер: пікантну фотосесію Волочкової рознесли в пух і прах

Не шпагатами єдиними відома російська балерина Анастасія Волочкова. Її робота теоретично передбачає потребу тримати себе у гарній фізичній формі, але їй це, напевно, байдуже. Носить короткі спідниці, шорти, залюбки демонструє всі відкрите тіло, але замість захоплення наривається на критику.

Нещодавно Волочкова опублікувала в мережі кілька знімків, на яких позує у відвертому вбранні. Користувачі такого "параду мод" не оцінили: жартують, що краще б їй менше виставляти себе напоказ, якщо ідеальним тілом похизуватися не може. Жовтий одяг по типу пляжного: топ та спідниця, також мало кому сподобалися.

"Який гарний гренадер, прям "Атака уланів" Умберто Бочоні", "Талії зовсім немає, куди ж таку спідничку надягати", "якщо у Вас така квадратна фігура, навчіться її ховати", "Бабуся-трансформер", "Смаку немає, талія і стегна однакові, а вбрання таке, що тісто лізе з пахв і трусів", "Якщо вона вивалює свої принади в Мережу, нехай буде готова до того, що її будуть обговорювати", - пишуть у коментарях.

 

Джерело

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі