«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Як правильно і просто відбілити речі содою. Ефективні та перевірені засоби

Навіщо витрачатися на дорогу і шкідливу хімію, коли існує такий дешевий, але дуже ефективний засіб?

Харчовою содою можна чистити і вибілювати будь-які поверхні і тканини. У поєднанні з оцтом вона може нашкодити мармуру, але для всього іншого сода підійде ідеально!

Вам знадобиться:

– харчова сода;

– оцет;

– нашатирний спирт;

– щітка, губка і рукавички .

1. Щоб видалити іржу або наліт з кахлю, відбілити раковину, ванну і унітаз:

Вам потрібно розвести соду з водою так, щоб вийшла густа кашка. Потім її потрібно нанести на брудні ділянки поверхні і залишити, поки вона повністю не висохне. Потім соду видаляють за допомогою губки або щітки і добре промивають оброблену поверхню.

2. Якщо плями і наліт дуже старі, то прибирання, можливо, доведеться повторити. При регулярному чищенні ви забудете про дорогу хіміїю- сода стане вашим улюбленим помічником. Більш того, вона абсолютно безпечна, на відміну від сучасних миючих засобів.

3. Щоб зробити білі тканини кришталево чистими використовують суміш соди і нашатирного спирту. Для її приготування вам потрібно додати 5 ст.л. соди і 2 ст.л. нашатирного спирту в 5 літрів теплої води. Тепер в ній можна вимочувати тканину. Занурте речі в отриману суміш і залиште  на 3-4 години. Потім гарненько прополощіть і виперіть.

4. Якщо на тканині залишилися жовті плями, які ніяк не хочуть зникати, після замочування рекомендується прокип’ятити річ протягом 20-30 хвилин. Після такої процедури ваші речі стануть білосніжними і без спеціальних відбілювачів. Цей склад не шкодить тканинам, тому що він не руйнує волокна. Завдяки безпеці таке відбілювання можна проводити регулярно.

5. У поєднанні з оцтом сода справляється навіть з самими важкими забрудненнями на будь-яких поверхнях. Вам потрібно нанести харчову соду на місце, яке ви хочете відбілити, змочити губку в оцті і почистити. Так ви позбавитеся від усіх застарілих плям.

Цей вид очищення потрібно обов’язково проводити в рукавичках, щоб не пошкодити шкіру. І, як вже було відмічено, він не підходить для мармуру. Але для інших випадків вибілювати поверхні содою з оцтом можна без обмежень!

Пише - ukrainians.today

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі