«На що ти розраховуєш, те і знайдеш» ©

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС

Авторизація

Авторизуйтеся

Ось чому не можна зберігати фотографії померлих

Ніколи не підозрював...

Після смерті близької людини фотографія — це те, що нагадує нам про померлого і дарує теплі спогади, передає Ukr.Media.

Тому зовсім не дивно, що ми зберігаємо її.

Але езотерика стверджує, що зберігати такі знімки потрібно по особим правилам, щоб уникнути впливу мертвої енергетики на живих людей.

Фото небіжчика так чи інакше пов'язане з світом мертвих. Коли людина йде з життя, таким чином, залишається її зв'язок зі світом живих. Необхідно знати декілька правил, як правильно зберігати знімки померлих.

Ні в якому разі не розвішуй фото покійників в домі і не дивись на них часто, так як це забирає енергію у живої людини і позбавляє її захисту, що в свою чергу призведе до погіршення психічного, емоційного і фізичного здоров'я.

Особливу небезпеку мають фото з похорону. У деяких місцевостях прийнято робити знімки з кладовища, але це дуже погана традиція: такі фото не дадуть живій людині забути про трагедію і заспокоїтися. Тому якщо у тебе є такі — позбався від них швидше.

Бережи їх окремо від живих фото і в чорному пакеті або папці. Якщо на зображенні і живі, і мертві, то краще обрізати знімок, щоб відокремити негативну енергетику.

Немає нічого страшного, якщо фото лежать в альбомі і ти зрідка переглядаєш їх. Головне, не захоплюватися: занадто частий перегляд призведе до погіршення емоційного стану.

Є також думка, що відкривати папку зі знімками покійних варто тільки в дні поминання покійних.

У психологів є своя думка з цього приводу. Вони кажуть, що ми боїмося вішати фото мертвих лише тому, що вони нагадують нам про швидкоплинність життя, і про те, що настане день, коли ми покинемо цей світ.

Вони також радять обов'язково пробачити покійного. Коли ми це зробимо, знімок буде викликати не скорботу і смуток, а приємні спогади, пов'язані з цією людиною.

Не секрет, що кожна фотографія володіє енергетикою, тому до їх зберігання варто поставитися з особливою серйозністю.

Обов'язково поділися статтею з іншими, щоб попередити їх про такий важливий факті!

ВСЕ БУДЕ ЛЮКС
Коментарі (0)
Авторизація
Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі