- Немає більше в мене сина, а онуки є! - Ніколи я не думала, що мій Сергійко здатен на таку підлі...
Я виховувала Сергія добрим, правильним хлопчиком. Та зовсім не розумію, як він виріс - нахабним і жорстоким. Та дізналась я про це лише рік тому.
04 травня 2024, 10:17